صدر: «پابجز» جوانان عراق رابه انحراف می‌کشاند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

مقتدی صدر رهبر جریان صدری‌ها در عراق روز چهارشنبه 11 آوریل 2019 از کودکان و نوجوانان این کشور خواست تا از بازی مشهور «پابجز» و مشاهده برنامه مسابقات فوتبال از کانال «ان بی سپورت» دوری کنند.

رهبر صدری‌ها در حساب توییتری خود، نوشت:«برای من بسیار غمگین هستم که ببینم کودکان و نوجوانان عزیز ما از تمام سنین عمری سرهایشان به گوشی‌های تلفن همراه‌ خم شد و غرق بازی «بابجی» (pubgs) هستند، اکثر جوانان ما هنگام غذا خوردن، نوشیدن، در محیط کار هنگام رانندگی، قبل از خواب و پس از بیدار شدن از خواب، در خیابان‌ها، پارک‌ها، مغازه‌ها و دیگر اماکن مشغول این باری هستند».

صدر گفت: «میان «پابجز» و میدان‌های نبرد اینترنتی این بازی و پخش مستقیم« بی.ان سپورت» بازی‌های آن روابط اجتماعی و فرهنگی میان جوانان در جامعه عراق از بین رفت.

صدر افزود:«جوانان ما چه سودی از ُبرد يا باخت بارسلونا، یوونتوس، بایرن مونیخ یا سایر تیم هایی دیگر که تمام هم و غم آنها به دست آوردن اموال است، در حالی که گرسنگان جهان از رنج گرسنگی ناله می‌کشند، بدست خواهند آورد»؟.

صدر در ادامه توییتر خود دنوشت:« اگر یک نفر یا دو نفر را در یک بازی «بابجی» را بکشید یا اگر شما فریاد بزنی «در هواپیما افرادی عرب هستند» چه سودی خواهی برد اگر در بازی هواپیما در پوشنکی (Pushkinki) یا دیگر مناطق فرود آمد؟ این نوع بازی نه عشق و محبت را بوجود می‌آورد و نه تجربه نظامی حقیقی به شما خواهد داد».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید