فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • نبیل الخطیب به عنوان مدیر جدید شبکه‌های العربیه و الحدث تعیین شد

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  ولید ابراهیم البراهیم سه‌شنبه اول ژانویه 2019، از تاسیس شورای سردبیری دو شبکه «العربیه» و «الحدث» به ریاست عبدالرحمن الراشد و عضویت مازن ترکی السدیری، علی الحدیثی، سلمان الدوسری و فیصل عباس خبر داد.

  البراهیم همچنین تعیین دکتر نبیل الخطیب به عنوان مدیرکل شبکه‌های «العربیه» و «الحدث» را اعلام کرد تا بدین ترتیب جانشین ترکی الدخیل شود.

  ترکی الدخیل از 29 ژانویه 2015 مدیریت شبکه «العربیه» و «الحدث» را بر عهده داشت.

  در همین راستا البراهیم گفت: «هدف از تاسیس شورای سردبیری، رساندن بهترین تجربه‌ها به دو شبکه العربیه و الحدث است به ویژه این‌که این شورای سردبیری از استقلال ضروری برای تضمین حرفه‌ای بودن و اعتبار کار برخوردار است».

  از مهم‌ترین وظایف شورای سردبیری، پشتیبانی از مدیریت دو شبکه «العربیه» و «الحدث» و بخش‌های مرتبط با آن‌ها و همچنین توسعه توانایی‌های برنامه سازی و فنی در این دو شبکه است.

  البراهیم ادامه داد: «تعیین دکتر نبیل الخطیب از جایگاه اصرار بر توسعه فعالیت دو شبکه العربیه و الحدث صورت می‌گیرد، به ویژه این‌که الخطیب که امروز به خانواده العربیه باز می‌گردد، به مدت 13 سال یکی از برجسته‌‌ترین ارکان این شبکه بود».

  او تاکید کرد: «به توانایی‌های آکادمیک و حرفه‌ای الخطیب برای اداره این پایگاه رسانه‌ای عربی پیشرو، اطمینان دارد و او شبکه را به سمت موفقیت‌ها و دستاوردهای بیشتر رهنمون خواهد کرد».

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران