.
.
.

نبیل الخطیب به عنوان مدیر جدید شبکه‌های العربیه و الحدث تعیین شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

ولید ابراهیم البراهیم سه‌شنبه اول ژانویه 2019، از تاسیس شورای سردبیری دو شبکه «العربیه» و «الحدث» به ریاست عبدالرحمن الراشد و عضویت مازن ترکی السدیری، علی الحدیثی، سلمان الدوسری و فیصل عباس خبر داد.

البراهیم همچنین تعیین دکتر نبیل الخطیب به عنوان مدیرکل شبکه‌های «العربیه» و «الحدث» را اعلام کرد تا بدین ترتیب جانشین ترکی الدخیل شود.

ترکی الدخیل از 29 ژانویه 2015 مدیریت شبکه «العربیه» و «الحدث» را بر عهده داشت.

در همین راستا البراهیم گفت: «هدف از تاسیس شورای سردبیری، رساندن بهترین تجربه‌ها به دو شبکه العربیه و الحدث است به ویژه این‌که این شورای سردبیری از استقلال ضروری برای تضمین حرفه‌ای بودن و اعتبار کار برخوردار است».

از مهم‌ترین وظایف شورای سردبیری، پشتیبانی از مدیریت دو شبکه «العربیه» و «الحدث» و بخش‌های مرتبط با آن‌ها و همچنین توسعه توانایی‌های برنامه سازی و فنی در این دو شبکه است.

البراهیم ادامه داد: «تعیین دکتر نبیل الخطیب از جایگاه اصرار بر توسعه فعالیت دو شبکه العربیه و الحدث صورت می‌گیرد، به ویژه این‌که الخطیب که امروز به خانواده العربیه باز می‌گردد، به مدت 13 سال یکی از برجسته‌‌ترین ارکان این شبکه بود».

او تاکید کرد: «به توانایی‌های آکادمیک و حرفه‌ای الخطیب برای اداره این پایگاه رسانه‌ای عربی پیشرو، اطمینان دارد و او شبکه را به سمت موفقیت‌ها و دستاوردهای بیشتر رهنمون خواهد کرد».