.
.
.

دبی می‌خواهد برای جشن تحویل سال نو چشم جهانیان را به خود خیره کند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

صبح روز یکشنبه 30 دسامبر 2018 مقامات مسئول در دبی یک نشست خبری برگزار کرده و درباره برنامه‌های این شهر برای برگزاری مراسم جشن تحویل سال نو اطلاع‌رسانی کردند؛ مراسمی که گفته می‌شود دبی می‌خواهد در آن چشم جهانیان را به خود خیره کند.

سرلشکر عبدالله خلیفه المری، رئیس پلیس دبی و نمایندگانی از نهادهای مسئول و مشارکت‌کننده در برگزاری مراسم جشن سال نو، در این نشست خبری درباره برنامه‌های مختلف تدارک‌دیده شده، اطلاع‌رسانی کردند.

نماینده شرکت اعمار در این نشست خبری گفت که برج خلیفه دبی، که بلندترین سازه دست بشر است، به مانند سال‌های گذشته اقدام به آتش‌بازی خواهد کرد.

رئیس پلیس دبی نیز گفت که 4 هزار نیروی پلیس و 2 هزار گشتی تامین امنیت جشن‌های سال نو در دبی را بر عهده دارند و 12 هزار دوربین برای نظارت بر این مراسم به کار گرفته خواهد شد.

در مراسم جشن سال نو که با حضور 2 میلیون گردشگر در 25 نقطه دبی برگزار می‌شود، مسیرهای ویژه افراد مجرد و مسیرهای ویژه خانواده‌ها پیش‌بینی شده است.

سرلشکر راشد ثانی المطروشی، مدیر سازمان امدادرسانی دبی نیز گفت که 60 نقطه امدادرسانی در دبی در نظر گرفته شده و برنامه‌های از پیش طراحی شده‌ای برای تخلیه مناطق مختلف در صورت لزوم تهیه شده است.

خلیفه بن درای ، مدیرعامل سازمان خدمات دبی نیز گفت که 259 آمبولانس در مناطق مختلف دبی در حالت آماده‌باش قرار گرفته و در 150 مرکز اورژانسی که برای مراسم جشن سال نو در نظر گرفته شده، 1200 امدادگر آماده انجام اقدامات امدادی لازم خواهند بود.