.
.
.

دور نهایی Formula E در شهر الدرعیه با حضور ولی‌عهد سعودی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

دور نهایی مسابقات اتوموبیلرانی Formula E با حضور شاهزاده محمد بن سلمان، ولی‌عهد پادشاهی عربی سعودی روز شنبه 15 دسامبر 2018 در شهر الدرعیه این کشور آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری واس، خبرگزاری رسمی سعودی این دوره از مسابقات اتوموبیل‌های الکتریکی تحت عنوان Formula E از تاریخ 13 تا 15 دسامبر 2018 در سعودی برگزار می‌شود.

این مسابقات که زیر نظر اداره کل ورزشی سعودی برگزار می‌شود توجه بسیاری از علاقه‌مندان و گردشگران از سرتاسر جهان را به خود جلب کرده و تعداد قابل توجهی از هنرمندان جهان و جهان عرب را راهی سعودی کرد.

به گزارش واس همه بخش‌های خصوصی و عمومی سعودی خدمات لجستیکی مورد نیاز افراد و شرکت‌های حاضر در مسابقات و همچنین علاقه‌مندان و گردشگران را فراهم کردند.

همزمان ریاض پایتخت سعودی نیز شاهد فعالیت‌های اقتصادی گردشگری قابل توجهی است و نرخ اشتغال در هتل‌ها، رستوران‌ها، کافی‌شاپ‌ها و مراکز خرید این شهر بالا رفته است. همچنین شرکت‌های خوردوسازی نامدار جهان نیز محصولات خود را در مراکز خرید شهرهای مختلف سعودی عرضه کردند.

در روزهای گذشته ریاض میزبان تعدادی از ستارگان تیم فوتبال منچستر یونایتد و تعدادی از باشگاه‌های اسپانیا بود.

انریکو اگلسیاس، خواننده مشهور نیز در ریاض کنسرت برگزار کرد و بعد از کنسرت گفت که از حجم استقابل شهروندان سعودی از ترانه‌هایش شگفت‌زده شده است.

برای برگزاری مسابقات Formula E در شهر تاریخی الدرعیه که با حضور ولی‌عهد سعودی افتتاح شد، تمهیدات لجستیکی و امنیتی مناسب و دقیقی پیش‌بینی شد. خودروهای حمل افراد ناتوان و معلول، نقشه‌های الکترونیکی، همکاری دختران و پسران دانشجوی سعودی و انتقال تجارب میان آنها و دانش‌آموختگان دانشگاه‌های خارجی از جمله این تمهیدات هستند.