.
.
.

ويديو..دیدارهای بدون تشریفات ولی‌عهد سعودی و ولی‌عهد ابوظبی در جزیره یاس

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

به نظر می‌رسد دیدارهای بدون تشریفات رهبران و مقامات امارات متحده عربی با رهبران دیگر کشورها به بخشی از دیپلماسی این کشور برای تقویت دوستی‌ها و مستحکم‌تر کردن روابط مبدل شده است. در ادامه دیدارهای بدون تشریفات مقامات اماراتی، این بار شیخ محمد بن زاید، ولی‌عهد ابوظبی میزبان شاهزاده محمد بن سلمان، ولی‌عهد پادشاهی عربی سعودی بود و با او در جزیره یاس ابوظبی قدم زد.

شاهزاده محمد بن سلمان شامگاه پنج‌شنبه سفر خارجی خود به چند کشور عربی را از امارات شروع کرد. او در این سفر با مقامات مختلف کشور امارات دیدار و درباره مسائل مهم منطقه‌ای و بین‌المللی بحث و تبادل نظر کرد.


در روزهای گذشته کاربران شبکه‌های مجازی تصاویری از عادل الجبیر، وزیر امور خارجه پادشاهی عربی سعودی و شیخ عبدالله بن زاید، وزیر امور خارجه امارات متحده عربی نیز منتشر کردند که نشان می‌داد این دو وزیر به دور از پروتوکل‌های ویژه دیدارهای رسمی، دیدار دوستانه‌ای در یکی از مراکز ابوظبی داشته‌ و با یکدیگر گفتگو کرده‌اند.

در فوریه 2018 نیز کاربران فضای مجازی ویدئویی از میهمانی شام دوستانه و دونفره شیخ محمد بن زاید، ولی‌عهد ابوظبی و عبدالفتاح السیسی، رئیس‌جمهوری جمهوری عربی مصر منتشر کرده‌اند که آنها را بدور از تشریفات در رستورانی معمولی در ابوظبی، پایتخت امارات متحده عربی نشان می‌دهد.