فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • پاسپورت امارات با جهش بزرگ در رتبه چهارم پاسپورت‌های معتبر جهان ایستاد

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  پاسپورت امارات با جهشی بزرگ در رده بندی جهانی که بر پایه تعداد کشورهایی که می‌تواند بدون اخذ روادید وارد آن‌ها شود، در رتبه چهارم پاسپورت‌های جهان ایستاد.

  بنا بر اعلام سایت passportindex که رده بندی پاسپورت‌های جهان را اعلام می‌کند، پاسپورت امارات می‌تواند بدون روادید به 162 کشور جهان وارد شود و بدین ترتیب در رتبه چهارم جهانی ایستاده است.

  تا اوایل سپتامبرگذشته، پاسپورت اماراتی در رتبه نهم جهانی ایستاده بود به گونه‌ای که می‌توانست بدون روادید از پیش صادر شده وارد 157 کشور جهان شود.

  بدین ترتیب پاسپورت امارات در صدر پاسپورت کشورهای عربی از حیث اعتبار قرار گرفته است.

  برپایه رده بندی جدید، سنگاپور و آلمان در رتبه نخست پاسپورت‌های معتبر جهان ایستاده‌اند و می‌توانند بدون روادید وارد 165 کشور جهان شوند.

  پاسپورت‌های دانمارک، سوئد، فنلاند، لوکزامبورگ، فرانسه، ایتالیا، هلند، اسپانیا، نروژ، کره جنوبی و آمریکا با ورود به 164 کشور بدون روادید در رتبه دوم هستند.

  پاسپورت‌ها بلژیک، استرالیا، ژاپن، یونان، پرتغال، سوئیس، بریتانیا، ایرلند و کانادا، در رده سوم رده بندی جهانی ایستاده‌اند و می‌توانند بدون روادید وارد 163 کشور جهان شوند.

  پاسپورت‌های جمهوری چک، مجارستان و امارات متحده عربی هم با امکان ورود به 162 کشور جهان بدون روادید، در رتبه چهارم جهان قرار دارند.

  تبلیغات