فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • نوه بنیانگذار اخوان المسلمین به داشتن روابط جنسی با دو تن از شاکیانش اعتراف کرد

  منبع: دبی-العربیه.نت

  پس از ماه انکار و تکذیب، بالاخره طارق رمضان، اعتراف کرد با دو زن از چهار زنی که او را متهم به تجاوز کرده‌اند، رابطه جنسی داشت.

  به گزارش رسانه‌های فرانسه امانوئل مارسینی، وکیل طارق رمضان، پس از یک جلسه دو ساعته دادگاه در پاریس گفت که پیام‌های متنی رد و بدل شده میان موکلش و یکی از زنان نشان می‌دهد میان آنها رابطه جنسی برقرار شده ولی این رابطه با رضایت دو طرف بوده و تجاوزی در کار نیست.

  او نوه حسن البنا، بنیانگذار جنبش اخوان المسلمین است.

  طارق رمضان از دوم فوریه 2018 به اتهام تجاوز به دو زن در زندان به سر می‌برد و وکیل او تا کنون چهار بار درخواست آزادی او را به دادگاه داده است.

  در سوی مقابل اریک موران، وکیل مدافع یکی از زنانی که گفته می‌شود از سوی رمضان مورد تجاوز قرار گرفته، گفت که او 11 ماه دروغ گفت و امروز کوشید در نقش قهرمان ظاهر شود و گفت که زبان باز می‌کنم. این موضوعی نیست که او را فرد بهتری بکند.

  از زنی که اریک موران وکالت او را بر عهده دارد، با نام کریستال یاد می‌شود. طارق رمضان 56 ساله پس از ماه‌ها انکار ناچار شد به رابطه جنسی با این زن اعتراف کند. در ماه سپتامبر صدها پیامی که میان طارق رمضان و کریستال رد و بدل شده بود، در تلفن همراه این زن پیدا شد.

  پیام‌های رد و بدل شده میان دو طرف نشان می‌دهد طارق پیش از دیدار با کریستال با او درباره تصورات خشونت‌بار خود از روابط جنسی صحبت کرده است؛ موضوعی که با شکایت مطرح شده از سوی این زن درباره سیلی و مشت خوردن و کشیده شدن موها و تحقیرش از سوی طارق تطابق دارد. در روز پس از دیدار این دو نفر، طارق در پیامی به کریستال گفته «احساس ناراحتی می‌کنم. متاسفم برای خشونت... می‌دانم خوشت نیامد. مرا ببخش.»

  طارق رمضان در جلسه روز 18 سپتامبر دادگاه اعتراف کرد که کریستال را فریب داده است و گفت که در شرابخانه هتل با کریستال یک مشروب خورد اما کارشناسان با ارائه 399 پیامی که در دوره زمانی 31 آگوست تا 15 دسامبر 2009 میان طارق و کریستال رد و بدل شده، از رابطه عمیق آنها پرده برداشتند.

  در شکایت مطرح شده از کریستال آمده که او در تنها دیدارشان در 9 اکتبر 2009 در لیون فرانسه از سوی طارق مورد تجاوز قرار گرفت. این شکایت در اکتبر 2017 به دادگاه ارائه شد.

  علاوه بر کریستال، سه زن دیگر نیز طارق رمضان را به تجاوز جنسی متهم می‌کنند. یکی از این زنان گفته که در سال‌های 2013 و 2014 در فرانسه، لندن و بروکسل مجموعا 9 بار از سوی طارق مورد تجاوز قرار گرفت.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران