.
.
.

همسر سابق خاشقجی:من کسی به اسم خدیجه بعنوان نامزد جمال نمی‌شناسم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

دکتر آلاء نصیف، همسر سابق جمال خاشقجی، نویسنده ناپدید شده سعودی، پس از مدتی امروز یکشنبه 14 اکتبر در مصاحبه‌ای با العربیه.نت سکوت خود را شکست و در باره گذشته‌اش با جمال خاشقجی و حادثه ناپدید شدنش سخن گفت.

زن خاشقجی در مورد اتهام دولت سعودی به موضوع خاشقجی گفت:«اغلب مخالفان سعودی در خارج که حرف‌های مهمتر و شدید تر از جمال علیه دولت می‌زنند تا حالا کسی به آنها آسیبی نرسانده است و نونه‌های زیادی داریم با اینکه آنها از جمال مخالف تر بودند».

همسر سابق خاشقجی در باره خدیجه که ادعا کرده همسر جمال است گفت:«کسی که خود را خدیجه معرفی کرده و ادعای نامزدی جمال را کرده من هرگز قبل از این حادثه نام او را نشنیده‌ام نه من این نام را قبلا شنیدم و نه خانواده جمال و نه فرزندش عبدالله که در دو هفته قبل از ناپدید شدن پدرش در ترکیه همراه او بود، اگر این خدیجه وارد زندگی جمال بود، اولین کسی که می دانست من بودم اما او هرگز در زندگی جمال نبود».

همسر سابق خاشقجی فاش کرد که او بسیار شگفت زده است که این خدیجه چگونه وارد حساب‌های رسانه‌ای جمال خاشقجی می‌شود.

همسر خاشقجی گفت :حساب‌های شخصی رسانه‌ای جمال هنوز فعالند و گاهی اوقات مواضعی را حذف و یا تغییراتی در آن صورت می‌گیرد».

دكتر آلاء گفت:«از اینکه جمال خاشقجی بین آمریکا و ترکیه تردد می‌کرد خبری ندارم نه او به من گفت و نه دلیل آن را می دانم اما می دانم که اکنون آنچه برای فرزندانش مهم است کشف حقیقت دردناک ناپدید شدن اوست».

گفتنی است که فرزند بزرگ خاشقجی در مصاحبه‌ای با العربیه نیز گفت که او کسی به نام خدیجه چنگیز را نمی‌شناسد و از پدر خود چیزی در باره او نشنیده است.

او از خدیجه خواست که موضوع پرونده پدرش را ترک کند زیر فرزندان و فامیلان درجه یک خاشقجی برای دنبال کرده پرونده‌اش اولی‌تر از دیگران هستند.