.
.
.

فرزند خاشقچی: «خدیجه» زنی که ادعا می‌کند نامزد پدرم است را نمی‌شناسیم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

صلاح خاشقچی فرزند جمال خاشقچی روزنامه‌نگار سعودی که اخیر در شهر استانبول ترکیه ناپدید شده است، در مصاحبه با العربیه.نت گفت که خانواده، «خدیجه» زنی را که ادعا می‌کند نامزد پدرش است رو نمی‌شناسد.

صلاح خاشقچی در این مصاحبه، آن‌چه را که «تلاش‌های خارجی برای سیاسی کردن ناپدید شدن» پدرش توصیف کرد را، محکوم و آن را غیر قابل قبول دانست.

او در این باره گفت: «مساله این است که یک شهروند سعودی ناپدید شده است. ما با مقام‌های سعودی برای برای کشف ابهام‌های ماجرا همکاری می‌کنیم». او تاکید کرد که مقام‌های سعودی با خانواده خاشقچی همکاری می‌کنند.

او افزود: «موضوع به طور کامل مساله شخصی و به دور از چارچوب سیاسی است». او بیان کرد که خانواده «به اطلاعات معتبر نیاز دارد».

صلاح خاشقچی
صلاح خاشقچیدرباره آخرین تماس با پدرش، صلاح گفت: «آخرین تماسی که با او داشتم، هنگامی بود که در واشینگتن حضور داشت. هیچ اطلاعی از حضورش در ترکیه و این سفر آخرش ندارم».

درباره «خدیجه» زن ترکیه‌ای که ادعا می‌کند نامزد جمال خاشقچی روزنامه‌نگار سعودی است، صلاح گفت: «این خانم را نمی‌شناسم و جز از راه رسانه‌ها، چیزی درباره او نشنیده‌ام».

فرزند خاشقچی، از زن ترکیه‌ای خواست دست از پرداختن به مساله پردش بردارد و گفت: «ما خانواده او هستیم، ما حق سوال درباره ابهامام‌های مرتبط با ناپدید شدن و جستجو برای یافتن او را داریم».

صلاح خاشقچی تاکید کرد که همه اعضای خانواده، از تحقیقات رسمی سعودی حمایت می‌کنند، زیرا به گفته او «این تنها راهی است که ما را به نتایج مثبت و کشف حقیقت می‌رساند».