.
.
.

ولی‌عهد سعودی به بلومبرگ: هیچ چیزی مرا از خدمت به منافع کشورم بازنخواهد داشت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

شاهزاده محمد بن سلمان بن عبدالعزیز آل سعود، ولی‌عهد، معاون رییس شورای وزیران و وزیر دفاع پادشاهی عربی سعودی روز جمعه 5 اکتبر 2018 در گفتگو با خبرگزاری بلومبرگ ضمن تاکید بر عزم و اراده خود در خدمت به منافع کشورش گفت: «هیچ چیزی من را از خدمت به منافع کشور و ملت‌م باز نخواهد داشت».

شاهزاده محمد بن سلمان در این‌باره توضیح داد: «اینکه که جهان چگونه به من بنگرد به آن اندازه برای من مهم نیست که در راستای خدمت به منافع ملت و کشورم گام بردارم. هر آن‌چه که به نفع ملت و کشور سعودی باشد را با تمام قدرت و بدون در نظر گرفتن این‌که دیگران در مورد من چگونه فکر می‌کنند، انجام خواهم داد».

او همچنین افزود: اگر عملکرد خوب باشد، شکرگذاری در پی خواهد داشت که این دستاورد خوبی است. اما اگر عملکرد بد باشد، آن موقع پاسخگو بوده و در راستای توجیه عملکرد خود تلاش خواهم کرد».

ولی‌عهد سعودی در ادامه گفت: «اگر کار موفقیت آمیز انجام شود، شایسته‌ تحسین است، اما اگر با موفقیت همراه نباشد، تلاش خواهم کرد تا هر آن چه را که برای کشور و مردمم خوب باشد، انجام دهم».

شاهزاده محمد بن سلمان، ولی‌عهد در بخش دیگری از گفتگوی خود با بلومبرگ به قرارداد بسیار عالی در یکی از بخش‌های غیر نفتی سعودی اشاره کرد که پس از دو هفته آینده در کشورش از آن پرده‌برداری خواهد شد.

بن سلمان در این باره گفت انعقاد این قرارداد غیر نفتی در حاشیه کنفرانسی درباره آینده سرمایه‌گذاری صورت خواهد گرفت و موضوع اجرای این قرارداد در پادشاهی عربی سعودی خواهد بود».

او در ادامه افزود: «بنابراین یک قرارداد شاخص در این راستا منقعد خواهد شد و علاوه بر آن البته در مورد قراردادهای دیگری نیز اطلاع‌رسانی خواهد شد».

شاهزاده محمد بن سلمان نخواست به زمینه این قرارداد مهم اشاره کند اما گفت که این قرارداد در سعودی به مورد اجرا گذاشته خواهد شد و سرمایه‌گذاری‌های کلانی را به همراه خواهد داشت که پس از دو هفته آینده جزئیات آن اعلام خواهد شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم