.
.
.

یک میلیارد یورو: ضرر احتمالی رونالدو به دلیل رسوایی جنسی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

پلیس لاس وگاس تحقیقاتی درباره ادعاهای زنی به نام کاترین مایورگا در زمینه مورد تجاوز قرار گرفتن از سوی کریستیانو رونالدو، مهاجم پرتغالی یونتوس آغاز کرد. در صورتی که گناه رونالدو در این زمینه به اثبات برسد، احتمالا او یک میلیارد یورو از ثروتش را از دست خواهد داد.

کاترین مایورگا ادعا کرده که در هتلی در لاس و گاس از سوی رونالدو مورد تجاوز قرار گفته و رونالدو به درخواست‌ها و التماس او برای رهایی توجهی نکرده است.

روزنامه بریتانیایی سان روز پنج‌شنبه 5 اکتبر 2018 فاش کرد که ستاره پرتغالی یونتوس احتمالا به دلیل از دست دادن اسپانسرهای تبلیغاتی 1.13 میلیارد یورو ضرر خواهد کرد. این شرکت‌ها به دقت روند پرونده رونالدو و کاترین مایورگا را زیر نظر دارند.

شرکت «ای ای سپورتس» که بازی ویدئویی فیفا را تولید می‌کند اعلام کرد به دقت ادعاها درباره تجاوز رونالدو به کاترین مایورگا را زیر نظر دارد. رونالدو به شدت این ادعاها را رد کرد ولی تاثیر آنها روی کیفیت بازی او به وضوح دیده می‌شود.

رونالدو قراردادهای متعدد و طولانی‌مدتی با شرکت‌های مختلف از جمله شرکت نایک دارد و ستاره سابق رئال مادرید یکی از پردرآمدترین ورزشکاران در زمینه تبلیغات است. درآمدهای رونالدو از طریق تبلیغات در سال 2017 به 80 میلیون یورو رسید. شرکت نایک تا کنون درباره رسوایی جنسی رونالدو اظهار نظر نکرده است.


این ستاره پرتغالی از تعداد پرشمار هوادارانش در شبکه‌های اجتماعی استفاده کرده و در سال گذشته کالاهایی به ارزش 720 میلیون یورو را تبلیغ کرد.حقوق سالانه او از یونتوس 29 میلیون یورو، معادل 540 هزار یورو در هفته است. درآمدهای تبلیغاتی او نیز ثروتش را بیش از پیش کرد ولی در صورت اثبات اتهام او، بسیاری از شرکت‌ها او را کنار گذاشته و قراردادهایشان را با او فسخ خواهند کرد.

تیم فوتبال یونتوس روز پنج‌شنبه از ستاره جدیدش در مقابل اتهامات وارده به او، اعلام حمایت کرد و در صفحه توئیتر باشگاه نوشت: « ادعاها درباره اتفاقاتی که 10 سال پیش رخ داده، هیچ تغییری در نگاه افرادی که با این قهرمان بزرگ کار کرده‌اند، ایجاد نمی‌کند.»