سعودی: سه فرد تحت تعقیب در القطیف کشته شدند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

مدیریت امنیت سعودی روز پنج‌شنبه 27 سپتامبر اعلام کرد سه نفر از افراد تحت تعقیب نهادهای امنیتی در استان القطیف در شرق پادشاهی عربی سعودی کشته شدند.

سخنگوی مدیریت امنیت سعودی گفت که این سه تن پس از شناسایی در یکی از منازل القطیف کشته شدند. او مشخصات کشته‌شدگان را به شرح ذیل اعلام کرد.

1-محمد حسن احمد آل زاید، شهروندی سعودی که نامش در تاریخ 8.2.1433 در فهرست افراد تحت تعقیب قرار گرفت.

2-مفید حمزه علی العلوان، شهروند سعودی که در تاریخ 29.1.1438 نامش در فهرست افراد تحت تعقیب قرار گرفت.

3-خلیل ابراهیم حسن آل مسلم، شهروند سعودی

سخنگوی مدیریت امنیت سعودی گفت که در پی عملیات تعقیب و شناسایی افراد تحت تعقیب نهادهای امنیتی که با حوادث تروریستی در استان القطیقف و منطقه الشرقیه در ارتباط بودند، نهادهای امنیتی موفق شدند شامگاه چهارشنبه 16/1/1440 مکان اختفای سه تن از افراد تحت تعقیب را در منطقه الکویکب در وسط استان القطیف شناسایی کنند. این مکان به عنوان مقر اقدامات تبهکارانه خود استفاده می‌کردند. نیروهای امنیتی مکان را محاصره کرده و از آنان خواستند خود را تسلیم کنند ولی آنها اقدام به تیراندازی گسترده کرده و سلامت ساکنان منطقه و رهگذران را تهدید کردند. نیروهای امنیتی نیز براساس دستورالعمل‌ها و رهنمودهای درگیری عمل کرده و آنها را کشتند.

به گفته این منبع رسمی سه تن از نیروهای امنیتی در این درگیری دچار آسیب‌دیدگی جزیی شدند. مدیریت امنیتی سعودی اعلام کرد که به تلاش‌هایشان برای شناسایی و تعقیب هر کسی که به خود اجازه دهد امنیت این کشور را تهدید کند، ادامه خواهد داد. این نهاد امنیتی پادشاهی عربی سعودی از بقیه افراد تحت تعقیب خواست داوطلبانه خود را تسلیم نیروهای دولتی کنند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید