حاکم دبی: امارات و سعودی یکی هستند و تا ابد با هم خواهند ماند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

شيخ محمد بن راشد آل مكتوم، حاکم دبی و رئیس شورای وزیران امارات متحده عربی در هشتاد و هشتمین سالروز ملی پادشاهی عربی سعودی، با تبریک این روز به ملک سلمان بن عبدالعزیز آل سعود، پادشاه پادشاهی عربی سعودی و شاهزاده محمد بن سلمان، ولی‌عهد این کشور، اعلام کرد امارات و سعودی یکی هستند و تا ابد با هم خواهند ماند.

شيخ محمد بن راشد آل مكتوم و شيخ محمد بن زايد آل نهيان حضور پویا و چشمگیر سعودی در صحنه جهانی را به پادشاه، ولی‌عهد و مردم این کشور تبریک گفتند. حاکم دبی در توئیتی نوشت: «روز ملی سعودی بر ملت این کشور مبارک باد. دستاوردهایی که به سرعت پادشاهی [عربی سعودی] را به سمت تعالی و افتخار می‌برد، بر پادشاه و ولی‌عهد مبارک باد. امارات و سعودی هر سال و تا ابد در کنار باشند.»

شيخ محمد بن زايد آل نهيان نیز در صفحه توئیترش نوشت: «شادباش‌های ما به خادم حرمین شریفین، ملک سلمان بن عبدالعزیز و ولی‌عهدش و ملت برادر سعودی به مناسبت هشتاد و هشتمین روز ملی. تاریخی مملو از دستاوردهای ملی و حضوری پویا و چشمگیر در صحنه جهانی. سعودی و امارات مانند نبضی که در یک جسد است هستند. بادا که هر سال برادری، پیشرفت و قدرت [دو کشور] در کنار هم بیشتر باشد.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید