ارتش ملی یمن پادگان پدافندهوایی شرق الحدیده را به کنترل درآورد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

ارتش ملی یمن روز جمعه 21 سپتامیر 2018 اعلام کرد، نیروهای این کشور توانستند پدافند هوایی شرق الحدیده را از دست شبه نظامیان حوثی آزاد و آن را به کنترل درآورند.

دفتر رسانه‌ای گردان‌های«العمالقه» وابسته به ارتش ملی یمن، اعلام کرد، واحدهای این نهاد نظامی پس از درگیری با حوثی‌ها توانستند، اردوگاه پدافند هوایی و مزارع اطراف این منطقه واقع در منطقه «کیلو16» واقع در شرق شهر الحدیده را از شبه نطامیان حوثی بازپس گیرد.

وی افزود که ارتش و نیروهای مقاومت پس از درگیری شدید با شبه نظامیان حوثی در جنوب استان الحدیده استان الحدیده مزارع خرما در منطقه «بیت الفقیه» را تأمین کردند.

در همین حال جنگنده‌های ائتلاف عربی حمایت از دولت قانونی یمن طی حملاتی به اردوگاه «الجبانه» و«العرج» و «الکثیف» در شمال الحدیده، ضربات سنگینی را بر شبه نظامیان حوثی وارد کردند.

در همین حال یک منبع نظامی یمنی به العربیه گفت، جنگنده‌های ائتلاف عربی چندین موضع و مرکز تجمع شبه نظامیان حوثی‌ را در دو استان «عبس» و«حجه» را به شدت بمباران کردند.

در صنعا نیز جنگنده‌های ائتلاف عربی شامگاه پایگاه متعلق به حوثی‌ها را بمباران کردند.

در همین وزارت دفاع یمن اعلام کرد، جنگنده‌های ائتلاف عربی یک اردوگاه تحت کنترل شبه نظامیان حوثی در شمال صنعا را به شدت بمباران کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید