فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • ملک سلمان: به تلاش‌هایمان در مبارزه با تروریسم ادامه می‌دهیم

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  خادم الحرمین الشریفین ملک سلمان بن عبدالعزیز پادشاه سعودی چهارشنبه 22 اوت تاکید کرد که سعودی، در خدمت به حجاج مشرف می‌شود و به فراهم کردن آسیاش برای ادای مناسک توسط حجاج ادامه خواهد داد.

  ملک سلمان در دیدار با روسای هیئت‌های حج گفت که پادشاهی سعودی «بر موضع ثابت خود در جنگ علیه تروریسم و پایبندی به پیام تسامح اسلام، تاکید دارد».

  متن سخنان ملک سلمان:

  خداوند پادشاهی را به خدمت حرمین شریفین، رسیدگی به امور قاصدانشان و شب زنده‌داری برای امنیت، سلامت و آسایش‌شان، مشرف کرد از این رو از زمان تاسیس ارکان کشور توسط ملک عبدالعزیز –رحمت خداوند بر او باد- و پادشاهان پس از او که رحمت خداوند بر همه آن‌ها باد، اهمیت کامل را به این مساله داد.

  به اذن خداوند به این مسیر ادامه خواهیم داد زیرا ایمان عمیق داریم که خدمت به مهمانان خداوند، حجاج، عمره گذاران و زائران و فراهم کردن امکانات برای آن‌ها به منظور ادای مناسک در آسایش، بر ما واجب است و شرف عظیم و افتخاری برای ما است که آن را عزیز می‌داریم.

  پادشاهی عربی سعودی بر موضع خود در مبارزه با تروریسم و تندوری، ریشه کردن آن با اتمام چهره‌هایش، پایبندی به پیام تسامح اسلام، اصرار بر اتحاد امت اسلامی و تحقیق امنیت و ثبات در منطقه و جهان، تاکید می‌کند.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران