فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • رئیس هیات‌مدیره MBC: چشم‌اندازها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری جدیدی داریم

  منبع: دبی-العربیه.نت، فارسی

  شیخ ولید بن ابراهیم آل ابراهیم، سهامدار و رئیس هیات مدیره مجموعه MBC روز سه‌شنبه 29 می 2018 با تاکید بر باورش به ضرورت کار گروهی، مهارت و تجربه و همچنین با تاکید بر توان این مجموعه به استمرار موفقیت در آینده، وعده داد که پروژه‌های توسعه MBC فرصت‌های و چشم‌اندازهای سرمایه‌گذاری جدیدی در خود دارند.

  شیخ ولید ابراهیم در شهر رسانه‌ای دبی ضمن ملاقات با مدیران کل و مدیران اجرایی مجموعه MBC، از شبکه خبری العربیه دیدن کرد. ترکی الدخیل، رئیس شبکه العربیه، شیخ ولید ابراهیم را در بازدید از بخش‌های مختلف این شبکه خبری و دیدار با کارکنان همراهی کرد.

  شیخ ولید بن ابراهیم آل ابراهیم در این دیدار گفت: «موفقیت‌ها و دستاوردهای زیادی پیش روی ماست و ان شاء الله آرمان‌های ما مرزی ندارد. دستاوردها به اندازه آرزوها، برنامه‌ریزی‌ها و تلاش‌ها محقق خواهد شد.»

  رئیس هیات‌مدیره MBC از ورود این مجموعه به بازارها و حوزه‌های مختلف، با تکیه بر آینده مثبت پیش روی پادشاهی عربی سعودی در داخل و خارج این کشور خبر داد. او گفت که مجموعه MBC در حوزه‌های اطلاعات، فن‌آوری، ارتباطات، تولید محتوا و صنعت سرگرمی فعالیت خواهد کرد.

  در نشست مدیران مجموعه MBC با رئیس هیات مدیره، چالش‌های پیش‌رو و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در چارچوب برنامه‌ریزی‌ها و استراتژی‌های این مجموعه در سال‌های آینده را به بحث و تبادل نظر گذاشتند.

  شیخ ولید بن ابراهیم آل ابراهیم، سهامدار مجموعه MBC است و علاوه بر آن ریاست هیات مدیره و مدیریت اجرایی این مجموعه را بر عهده دارد.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران