ویدیو.. سجده کودک انگلیسی به شیوه صلاح پس از «گلزنی»

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

کاربران شبکه‌های اجتماعی، طی دو روز گذشته، ویدیویی را در صفحات خود پخش کرده‌اند که نشان می‌دهد یک کودک انگلیسی پس از به ثمر رساندن گل، به شیوه محمد صلاح بازیکن مصری، جشن گرفت.

در این ویدیو این کودک که در یک مراسم خیریه در استادیوم استامفورد بریدج چلسی برگزار شد، پشت توپ ایستاد و یک پنالتی را به گل تبدیل کرد. او پس از به ثمر رساندن گل، به شیوه صلاح سجده کرد.

صلاح بازیکن مصری لیورپول، آخرین بار در شنبه هفته گذشته پس از به ثمر رساندن یک گل به تیم واتفورد، سجده کرد. بازیکن مصری در اکثر گل‌هایش، این حرکت را انجام می‌دهد.

از سوی دیگر، روزنامه بریتانیایی «تلگراف» در گزارشی گفته که باشگاه لیورپول انگلیس، به هیچ قیمتی، حاضر نخواهد بود صلاح را بفروشد. این در حالی است که برخی گفته‌اند مدیر برنامه صلاح چند هفته پیش به رئال مادرید سفر کرده تا مقدمات انتقال این بازیکن به تیم کهکشانی‌ها را فراهم کند.

صلاح در فصل جاری، 36 گل برای تیم لیورپول به ثمر رساند. او هم اکنون با 28 گل زده در صدر گلزنان لیگ برتر انگلیس است. در حالیکه صلاح با 36 میلیون یورو از رم ایتالیا به لیورپول منتقل شد، اما برخی قیمت کنونی او را بیش از 140 میلیون یورو برآورده می‌کنند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید