ویدیو.. اینجا محمد بن سلمان ساعت‌های طولانی کارش را می‌گذراند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

شاهزاده محمد بن سلمان ولی‌عهد سعودی در نخستین مصاحبه با یک شبکه تلویزیونی آمریکایی که با برنامه 60 دقیقه تلویزیون CBS ، از تیم این شبکه تلویزیونی در دفتر کارش استقبال کرد که در آن، ساعت‌های بلندی برای کار کردن تا ساعت‌های نیمه شب می‌گذراند.

در ویدیوی کوتاهی که نورا اودونیل مجری این شبکه منتشر کرده، شاهزده محمد بن سلمان می‌گوید که بعد از ظهر به این دفترش در شهر ریاض می‌آید و تا نیمه شب در آن می‌ماند. او می‌افزاید: «اینجا بیشتر وزرایی که معتاد کار هستند، وقتشان را می‌گذرانند».

در توصیف دفتر، ولی‌عهد سعودی گفت: «این دفتر خیلی مرتب نیست»؛ اما مجری تلویزیونی تاکید کرد که دفتر بسیار هم مرتب است.

اودنیل یادآور شد که شاهزاده محمد بن سلمان، از تیم شبکه تلویزوینی برای حضور در جلسه‌ای درباره سرمایه‌گذاری داخلی در سعودی هم استقبال کرد. این جلسه ساعت 9 شب برگزار شد و این بدان معنی است که کار در این دفتر، متوقف نمی‌شود.

ولی‌عهد سعودی در این مصاحبه تاکید کرده که تنها مرگ می‌تواند برنامه اصلاحاتش را متوقف کند. او در عین حال گفت: «عمر در دست خدا است».

شایان ذکر است که شاهزاده محمد بن سلمان سه‌شنبه 20 مارس، سفری به آمریکا آغاز خواهد کرد که طی آن با دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور، در کاخ سفید، دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد. او همچنین با مایک پنس معاون رئیس جمهوری، هربرت مک‌مستر مشاور امنیت ملی، جیمز متیس وزیر دفاع و ده‌ها تن از اعضای کنگره آمریکا، دیدار خواهد کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید