محمد بن سلمان: خود را مشغول قطر نمی‌کنم.. پرونده آن بر عهده یک کارمند است

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

سعود القحطانی مشاور دیوان پادشاهی سعودی، سه‌شنبه 6 مارس در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی توئیتر نوشت که شاهزاده محمد بن سلمان ولی‌عهد سعودی در دیدار با اصحاب رسانه مصر، به بحران قطر پرداخت و گفت که خود را مشغول این بحران نمی‌کند.

به نوشته القحطانی، ولی‌عهد سعودی در این دیدار گفت: «خود را مشعل آن (بحران قطر) نمی‌کنم. کسی که این پرونده را بر عهده دارد، درجه‌ای کمتر از وزیر دارد. شمار ساکنانش (قطر) به اندازه ساکنان یک خیابان در مصر نیست. هر کدام از وزرای ما می‌تواند بحران آن‌ها را حل کند».

القحطانی در توئیت‌های خود، رازی را فاش کرد و نوشت: «کسی که پرونده قطر را بر عهده دارد، همکاری عزیز در مرتبه 12 وزارت امور خارجه است که علاوه بر دیگر مسئولیت‌هایش، این پرونده را هم اداره می‌کند».

القحطانی افزود که ولی‌عهد سعودی در دیدار با اصحاب رسانه در مصر، سیاست آمریکا در قبال کوبا را با سیاست کشورهای چهارگانه در قبال قطر مقایسه کرد.

او ادامه داد: «اختلافم با سرورم در این باره یک چیز است: آمریکا از سیگار کوبایی محروم شد اما ما از چیزی محروم نشدیم. قطر است که از همه چیز محروم شد... تا این‌که از یک شبه جزیره، به جزیره‌ای منزوی تبدیل شد».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید