.
.
.

تصویری.. حوثی‌ها جنایت و کشتار جدیدی علیه کودکان در استان «تعز» یمن مرتکب شدند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

شبه نظامیان کودتاگر حوثی سه شنبه 6 فوریه جنایت و کشتار جدید تکان دهنده ای را بر علیه کودکان در منطقه «عصیفره» شمال استان «تعز» واقع در جنوب غربی یمن، مرتکب شدند که منجر به کشته شدن 2 کودک و مجروح شدن 18 دیگر شد که اغلب آنها را کودکان تشکیل می دهند.

به گزارش العربیه به نقل از منابع آگاه محلی شبه نظامیان حوثی از مقر خود واقع در «کوه وعش» یک ورزشگاه در محله ی عصیفره در شمال استان تعز را با حملات توپخانه گلوله باران کردند که منجر به کشتار هولناکی شد که اغلب قربانیان آن را کودکان تشکیل می دهند.

یک منبع بیمارستانی در استان تعز تاکید کرد که در پی حمله توپخانه ای کودتاچیان حوثی و گلوله باران محله مسکونی «عصیفره» در شمال تعز دو کودک کشته و 18 نفر دیگر مجروح شدند که اغلب قربانیان را کودکان تشکیل می دهند.

این منبع بیمارستانی پیش بینی کرد که با توجه به خطرناک بودن اوضاع بعضی از مجروحان تعداد کشته شدگان این حمله ممکن است افزایش یابد.

فعالان یمنی گزارشی مصوری از قربانیان این جنایت هولناک و کشتار جدید که توسط شبه نظامیان حوثی رخ داد منتشر کردند.

شبه نظامیان حوثی با تکرار حملات توپخانه ای خود به محله های مسکونی شهر تعز منجر به جنایت های خونینی در حق شهروندان یمن شده اند که بیشتر قربانیان این حملات را زنان و کودکان تشکیل می دهند.