فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • خواننده رپ آلمانی که به داعش پیوسته بود، در دیر الزور کشته شد

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  پلیس فدرال آمریکا «اف.بی آی» روز جمعه 19 ژانویه 2018 اعلام کرد که خواننده رپ آلمانی که به داعش در سوریه پیوست و لقب ابوطلحه الآلمانی گرفت در استان دیر الزور این کشور خبر داد.

  این داعشی که در بریدن سرهای مخالفان داعش پر آوازه بود و در چندین صحنه با سرهای بریده ظهر شده بود در روزهای اخیر براثر بمباران هوایی در یکی از مناطق دیر الزور کشته شد. این داعشی خطرناک با یک دختر آمریکایی عضو «اف بی آی» ازدواج کرد زن آمریکایی در تمام مدت گزارش‌هایی از محل فعالیت های او به «اف.بی.ای" می داد.

  دنیس کوسبرت، معروف به دسو داگ، یکی از مشهورترین جنگجویان خارجی در گروه تروریستی داعش بود وی در چندین فیلم ویدئویی در حالی که سرهای بریده در دست گرفته و برای ایجاد رعب و ترس آنها را تکان می داد، ظاهر می‌شد.

  این گزارش به نقل از منابع آگاه حاکی است: ارتش سوریه شنبه شب در درگیری با عناصر گروه تروریستی داعش یک عضو آلمانی این گروه را در استان نفت خیز دیرالزور در شرق این کشور به هلاکت رساند.

  سایت «الوفاء» یکی از سایت‌های وابسته به داعش نیز مرگ "ابو طلحه آلآلمانی" و شماری دیگری از اتباع خارجی که در کنار این گروه تروریستی در سوریه می جنگیدند، را تایید کرد.

  به گفته این سایت ابوطلحه الآلمانی در دیرالزور کشته شد.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران