فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • نهادهای امنیتی سعودی جزئیات کشته شدن «تروریست» منطقه العوامیه را منتشر کردند

  منبع: دبی-العربیه.نت

  روز سه‌شنبه 16 ژانویه 2018 یک مقام مسئول در ریاست سازمان امنیت کشور پادشاهی عربی سعودی اعلام کرد که در نتیجه عملیات تعقیب امنیتی عناصر تروریستی منطقه العوامیه در استان القطیف، شامگاه دوشنبه 15 ژانویه عبدالله بن میرزا علی القلاف، یکی از افراد تحت تعقیب که در چندین اقدام تروریستی دست داشت، در مزرعه‌ای میان دو منطقه العوامیه و القدیح شناسایی و کشته شد.

  به گفته این مقام امنیتی عبدالله بن میرزا علی سوار یک خودروی هیوندای سوناتا نقره‌ای رنگ با پلاک جعلی بود و این موضوع سبب لو رفتن او شد. نیروهای امنیتی کوشیدند جلوی او را بگیرند اما او با سرپیچی از دستورات، دست به اسحله برده و به سمت این نیروها شلیک کرد. در سوی مقابل نیروهای امنیتی نیز براساس دستورالعمل‌های مربوطه و خنثی‌سازی خطر ناشی از این فرد تروریست اقدام کردند. در نتیجه این اقدام نیروهای امنیتی، فرد تروریست کشته و به هیچ کس دیگری آسیبی وارد نشد.

  مقام‌های امنیتی پادشاهی عربی سعودی موارد کشف شده در خودروی عبدالله بن میرزا علی القلاف را به شرح ذیل اعلام کردند.

  یک قبضه سلاح کلاشنیکوف
  یک قبضه سلاح کمری 9 میلیمتری از نوع گلاک
  93 فشنگ جنگی کلاشنیکوف
  14 فشنگ سلاح کمری
  خفه‌کن
  چهارپایه
  لباس نظامی
  ماسک

  علاوه بر ریاست سازمان امنیت کشور حکومت اعلام کرد، انتشار این خبر برای این است که تاکید شود همه عناصر تروریستی و هر کسی که به خود اجازه دهد با اقدامات تروریستی امنیت را مختل کند، به خواست خداوند تحت تعقیب قرار خواهد گرفت.

  خودروی مسروقه توسط عبدالله بن میرزا خودروی مسروقه توسط عبدالله بن میرزا
  سلاح عبدالله بن میرزا سلاح عبدالله بن میرزا
  خودروی مسروقه خودروی مسروقه

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران