.
.
.

ملک سلمان: عزم خود را برای مبارزه عادلانه و قاطع با فساد جزم کردیم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

خادم حرمین شریفین ملک سلمان بن عبدالعزیز پادشاه سعودی چهارشنبه 13 دسامبر در افتتاحیه فعالیت سال دوم هفتیمن دوره مجلس شورا در ریاض تاکید کرد که سعودی عم خود را برای مبارزه عادلانه و قاطع با فساد، جزم کرده است.

به گزارش العربیه، ملک سلمان در سخنان خود گفت که به وزرا و مسئولان دستور داده تا خدمات با کیفت عالی را برای شهروندان فراهم کنند.

او با تاکید بر تلاش‌های جاری برای مبارزا با فساد و مشارکت شهروندان در توسعه کشور، به تشکیل کمیته مبارزه با فساد اشاره کرد.

او افزود: «عزم خود را برای مبارزانه عادلانه و قاطع با فساد جزمکردیم». او گفت: «برای توسعه حال، ساخت آینده و پیشرفت به سمت مدرنیزه تلاش می‌کنیم».

ملک سلمان گفت که سعودی، نقش تاثیر گذاری در سازمان‌های منطقه‌ای و بین‌المللی ایفا می‌کند. او بار دیگر ضمن ابراز تاسف شدید از اقدام آمریکا در به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت اسرائیل، این اقدام را محکوم کرد.

او تاکید کرد که پادشاهی عربی سعودی، برای مقابله با اعمال مداخله‌جویانه خارجی در کشورهای خلیج، اقدام می‌کند.

در استقبال ملک سلمان پادشاه سعودی در مقر مجلس شورا در ریاض، شاهزاده عبدالاله بن عبدالعزیز مشاور ویژه خادم حرمین شریفین، شاهزاده فیصل بن بندر بن عبدالعزیز امیر منطقه ریاض، شاهزاده محمد بن سلمان بن عبد العزیز ولیعهد، نایب رئیس شورای وزیران و وزیر دفاع، شاهزاده محمد بن عبدالرحمن بن عبدالعزیز جانشین امیر منطقه ریاض، شاهزاده عبدالعزیز بن سعود بن نایف بن عبدالعزیز وزیر کشور، شیخ بعدالعزیز بن عبدالله آل الشیخ مفتی کل، رئیس هیئت علمای عظام و رئیس کمیسیون دائم پژوهش‌های علمی و افتا، شیخ عبدالله بن محمد آل الشیخ رئیس وجلس شورا، مسئولان بلندپایه در مجلس شورا و روسای کمیسیون‌ها حضور داشتند.