.
.
.

کارلو آنچلوتی از بایرن‌مونیخ اخراج شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

کارلو آنچلوتی مربی ایتالیایی تیم فوتبال بایرن‌مونیخ آلمان تنها یک سال پس از پذیرفتن هدایت این تیم از سمت خود برکنار شد.

به گزارش العربیه، در پی شکست سه بر صفر بایرن در برابر پاری‌سن ژرمن فرانسه در چارچوب لیگ قهرمان اروپا، مسئولان تیم آلمانی، مربی خود را برکنار کردند.

آنچلوتی سال گذشته توانست با تیم بایرن‌مونیخ به مقام نخست لیگ آلمان برسد و به مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمان اروپا برسد اما ظاهرا مربی ایتالیایی ظاهرا انتظارات مسئولان بایرن در این فصل را برآورده نکرده است.

وبسایت رسمی، باشگاه بایرن مونیخ، روز پنجشنبه، 28 سپتامبر با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که به علت نتایج ضعیف بایرن در این فصل و شکست سنگین برابر پاری‌سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا، کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی این تیم از سمت خود اخراج شد.

بنا براعلام باشگاه بایرن، هدایت این تیم را تا تعیین سرمربی جدید، ویلی سانیول، بازیکن اسبق این تیم و دستیار فرانسوی آنچلوتی برعهده خواهد داشت.

کارل هاینس رومنیگه، نایب رئیس باشگاه بایرن مونیخ درباره علت اخراج آنچلوتی گفت: سطح کیفی نمایش‌های تیم در این فصل انتظارات ما را برآورده نکرد و بازی شب گذشته در پاریس نشان داد که ما باید تصمیم جدی بگیریم. من و سالی حیمدزیچ، مدیر تیم امروز مکالمه روراستی با آنچلوتی داشتیم و او را در جریان تصمیم باشگاه قرار دادیم.

کارلو آنچلوتی در تابستان 2016 جانشین پپ گواردیولا در بایرن مونیخ شده بود