فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • زائران ایرانی: مسئولان سعودی در فرودگاه مدینه به گرمی از ما استقبال کردند

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  مسئولان و مردم مدینه منوره، از نخستین گروه زائران ایرانی به گرمی استقبال کردند.

  گروهی از حجاج ایرانی که روز یکشنبه 30 ژوئیه 2017 از فرودگاه بندر عباس برای ادای مناسک حج وارد فرودگاه بین المللی محمد بن عبدالعزیز در مدینه شدند، امروز از سوی مسئولان امور حج و مردم این شهر به گرمی مورد استقبال قرار گرفتند.

  خبرگزاری‌های دولتی ایران اعلام کردند که در حج امسال 86 هزار و 500 زائر ایرانی برای ادای مراسم حج عازم مکه می‌شوند.

  طبق این گزارش،حج تمتع 96 متشکل از 270 زائر استان هرمزگان امروز یکشنبه با استقبال مسئولان سازمان حج و زیارت وارد شهر مدینه شدند.

  سازمان هواپیمایی ملی ایران روز یکشنبه اعلام کرد که اولین پرواز شرکت هواپیمایی «ایران ایر» حامل زائران ایرانی عازم مدینه منوره شد.

  سازمان هواپیمایی ایران اعلام کرد، شرکت هواپیمایی «ایران ایر» روز یکشنبه سه پرواز ویژه برای زائران ایرانی به مدینه منوره داشته است.

  یکی از زائران ایرانی در مدینه در مصاحبه با تلویزیون العربیه، گفت:«مسئولان سعودی در فرودگاه مدینه به صورت بسیار خوبی از ما استقبال کردند مردم ایران شهرهای مکه و مدینه را بسیار دوست دارند دو ملت ایران و سعودی باهم دوست هستند».

  یکی دیگر از حجاج ایرانی گفت:«به آسانی به فرودگاه مدینه منوره رسیدیم بحمدالله اینجا از حجاج بشکل بسیار خوبی استقبال می شود و زائران ایرانی از احترام و توجه خاصی برخوردارند».

  یک زائر دیگر ایرانی گفت:«من خدا را شکر می کنم که برای ادای فریضه حج از ایران به این کشور آمده‌ام مناسک را انجام می دهیم و ان شاط الله سالم به کشورمان برمی گردیم».

  در همین حال مدیر دفتر نمایندگی سازمان حج و زیارت، رئیس ستاد مدینه منوره و تعدادی از مسئولان بخش‌های مختلف سازمان حج و زیارت روز یکشنبه برای همراهی با نماینده وزیر حج پادشاهی سعودی در مدینه منوره به منظور خوش آمد گویی به زائران ایرانی در فرودگاه مدینه منوره حاضر شدند که استقبال باشکوهی با اهداء گل و شیرینی از زائران صورت پذیرفت.

  تصاویر از سایت حج نیوز تصاویر از سایت حج نیوز
  زائران ایرانی در فرودگاه مدینه زائران ایرانی در فرودگاه مدینه
  زائران ایرانی در فرودگاه مدینه زائران ایرانی در فرودگاه مدینه
  زائران ایرانی در فرودگاه مدینه زائران ایرانی در فرودگاه مدینه
  زائران ایرانی در فرودگاه مدینه زائران ایرانی در فرودگاه مدینه

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران