فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • ماجرای دختر بچه‌ ایزدی که بیش از 180 بار مورد تجاوز داعشی‌ها قرار گرفت

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  یک دختر کودک ایزدی عراقی که اکنون تنها 14 سال سن دارد، اعلام کرد که بیش از 180 بار مورد تجاوز نیروهای داعش قرار گرفته است.

  این دختر پس از تصرف مناطق وسیعی از عراق توسط داعش در تابستان سال 2014، توسط نیروهای این گروه ربوده شد و حدود 6 ماه در اسارت آن‌ها بود. او می‌گوید که در این شش ماه هر روزه مورد تجاوز نیروهای داعش قرار می‌گرفت.

  بسیاری از رسانه‌های غربی، داستان این دختر ایزدی را که اخلاص نام دارد، منتشر کردند. او برای فرار از دست داعش به تنهایی سعی کرد از کوه سنجار بالا برود اما موفق نشد و به اسارت برده شد تا از او به عنوان «کنیز» بهره برداری شود.

  اخلاص در نهایت پس از حدود 6 ماه موفق شد از دست داعشی‌ها فرار کند. او به رسانه‌های بریتانیایی گفت که در طور 6 ماهی که در اسارت داعش بود هر روزه مورد تجاوز قرار می‌گرفت و بارها سعی کرد خودکشی کند.

  اخلاص داستان بردگی جنسی‌اش را تعریف می‌کند و می‌گوید در میان 150 دختر ایزدی بود که از راه قرعه از سوی داعشی‌ها انتخاب شد.

  او در توصیف اولین مردی که به او تجاوز کرد گفت: «بسیار زشت بود همچون حیوانی وحشی و موهایش بلند و بوی بدی داشت.. از او بسیار می‌ترسیدم و به او نگاه نمی‌کردم».

  او افزود یکی از روزها که مردی که او را تملک کرده بود به جنگ رفته بود، به اردوگاه پناهجویان فرار کرد تا پس از آن به آلمان منتقل شود.

  تبلیغات