.
.
.

نجات معجزه‌آسای کودک فلسطینی در شهربازی نابلس

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

دختر خردسال فلسطینی که در یک شهربازی نابلس، از تاب زنجیری به بیرون پرتاب شد، پس از برخورد با دو معلم، علیرغم جراحات متعدد، از مرگ حتمی جان سالم به در برد.

به گزارش سایت محلی «دوز»، یک کودک فلسطینی که به همراه دیگر دانش‌آموزان به پارکی در نابلس، در کرانه باختری رود اردن رفته بود، در حین بازی با تاب زنجیری که به سرعت در حال چرخیدن بود، به بیرون پرتاب شد.

این کودک با دو نفر از افرادی که در پیرامون محل بازی کودکان حضور داشته و گزارش شده که معلم‌های مدرسه بودند، برخورد کرد که به طرز معجزه آسایی جان سالم به در برد.

این دختر 8 ساله که نامش «منة الله محمد جبریل» ذکر شده، از ناحیه دست و بینی دچار شکستگی شد و بخش‌هایی از بدن او نیز خراشیده شود. یکی از دو معلمی که کودک به آنها برخورد کرد، نیز از ناحیه دندان و دیگری از ناحیه بینی دچار شکستگی شدند.

مادر این کودک در این‌باره گفت: «آنچه برای دخترم رخ داد، چیزی شبیه معجزه است. اگر آن دو معلم در محل سقوط دخترم حضور نداشتند و او مستقیما به زمین برخورد می‌کرد، احتمالا اتفاقات بدتری رخ می‌داد».

نابلُس شهری در کرانه باختری رود اردن و تحت کنترل حکومت خودگردان فلسطین و پایتخت دولت فلسطین است. شهر نابلس با جمعیتی بالغ بر 135 هزار فلسطینی یکی از مهم‌ترین شهرهای فلسطینی‌نشین محسوب می‌شود.