.
.
.

افزایش شمار کشته‌شدگان مسجدی که هدف موشک حوثی‌ها قرار گرفت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

شمار افراد کشته‌شده در مسجدی در استان مارب یمن که هنگام نماز جمعه هدف موشک حوثی‌ها قرار گرفت، به 34 نفر رسید. این مسجد توسط موشکی که شبه‌نظامیان حوثی پرتاب کرده بودند، مورد هدف قرار گرفت.

به گزارش شبکه العربیة به نقل از یک مقام یمنی، تعداد افرادی که در مسجد و هنگام نماز جمعه کشته شده‌اند افزایش یافته و به 34 نفر رسید. ده‌ها نفر دیگر نیز مجروح شده‌اند.

سرلشکر محسن خصروف، مسئول بخش عقیدتی نیروهای مسلح یمن، به العربیة گفت: شبه‌نظامیان حوثی، نمازگزاران مسجدی در منطقه کوفل در شهرستان صرواح استان مارب را در حال اقامه نماز جمعه مورد حمله موشکی قرار داده و تعداد قابل توجهی از آنها را کشته و زخمی کردند.

به گفته سرلشکر خصروف شمار کشته‌های این حمله افزایش یافته و به 34 نفر رسیده است. ده‌ها نفر دیگر نیز بر اثر این حمله مجروح شده‌اند.

مسئول بخش عقیدتی نیروهای مسلح یمن این حمله را نشانه خوی مجرمانه، خونخوار و ددمنشانه حوثی‌ها دانست و گفت: این حمله حاوی همان پیامی است که حوثی‌ها هنگام حمله به مجلس عزاداری عبد الرب الشدادي در پی انتقال آن بودند.

این مقام یمنی افزود: مسجدی که در منطقه کوفل در شهرستان صرواح استان مارب مورد اصابت موشک حوثی‌ها قرار گرفت، محل اقامه نماز شهروندان عادی و نظامیان بوده است.

وزیر اوقاف یمن نیز حمله به این مسجدی را یک جنایت جنگی توصیف کرد و گفت مساجد اهداف نظامی نیستند و محل اقامه نماز توسط شهروندان عادی هستند.