یک شرکت ساختمانی در دبی سلفی‌های خطرناک مدل روس را محکوم کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

شرکت «کایان گروپ»، از معتبرترین شرکت‌های ساختمانی خاورمیانه، عکسبرداری خطرناک یک مدل روس را در حالیکه از برج بلند این شرکت در شهر دبی آویزان شده بود، بشدت محکوم کرد.

در این تصاویر، ویکی اودینتکوا، مدل ۲۳ ساله روس دیده‌ می‌شود که از برج کایان بدون مجوز بالا رفته و از بام این برج بدون هیچگونه تجهییزات ایمنی آویزان شده است.

بعد از انتشار تصاویر این مدل، پلیس دبی اقدام به انجام تحقیقات در این زمینه کرد. معاون رییس پلیس دبی در امور تحقیقات جنایی به رسانه‌های محلی گفت انجام این کارهای خطرناک می‌تواند منجر به دستگیری این افراد شود.

جزیل ظهیر، مدیر بازاریابی شرکت کایان گفت اودینتکوا بدون کسب مجوز از این شرکت وارد ساختمان شده و بدون رعایت اصول ایمنی دست به این عملیات خطرناک زده است.

ظهیر گفت: «از ساختمان ما چندبار برای انجام رویدادهای ورزشی ویژه استفاده شده است، اما هربار اصول ایمنی کاملا رعایت شده است. ما پیش از صدور مجوز روندی برای انتخاب ورزشکاران حرفه‌ای در رویدادهای خطرآفرین داریم». ‌

او افزود: «ای مدل بدور از چشم نگهبانان ساختمان همراه با دستیاران خود به بام ساختمان رفته‌ و دست به این کار خطرناک زده است. ما این عملیات را محکوم می‌کنیم و مقررات ایمنی ساختمان را مورد بازبینی قرار خواهیم داد».

ظهیر گفت که این شرکت علیه افرادی که دست به این عملیات «ناشایست» زده است اقدام قانونی خواهد کرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید