ویدیو.. مهاجم داعشی به اشتباه خود را منفجر کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

یک مهاجم انتحاری داعش که قصد داشت، خود را میان یک مجموعه از جنگجویان مسلح مخالف حکومت سوریه منفجر کند، با اشتباه در زمان‌بندی، پیش از آن‌که به فاصله مناسب برسد، خود را منفجر کرد.

پایگاه اینترنی «میل آنلاین» ویدیویی منتشر کرده که در آن یک مهاجم انتحاری داعش به دلیل اشتباه در زمان‌بندی انفجار، جان خود را از دست داد ولی نتوانست به کسی آسیبی برساند.

میل‌آنلاین در توضیح این ویدیو نوشته است که یک مهاجم انتحاری به نیروهای مستقر کنار ساختمانی در شهر الرقه حمله کرد ولی نتوانست به کسی آسیبی برساند. گروه‌های مسلح مخالف رژیم بشار اسد طی عملیات «غضب الفرات» با حمله به شهر الرقه تلاش می‌کنند شبه نظامیان داعش را از آخرین سنگرهایش عقب برانند.

در این ویدیو نیروهایی مشاهده می‌شوند که احتمالا به دلیل باخبر شدن از وجود دشمن، پشت یک دستگاه تانک و در کنار یک ساختمان سنگر گرفته‌اند. فرد انتحاری لحظه‌ای از گوشه سمت راست ساختمان ظاهر می‌شود در چشم‌ به‌هم زدنی خود را منفجر می‌کند. پس از فرو نشستن دود و آتش مشخص می‌شود که کسی از سربازان آسیبی ندیده و آن‌ها کماکان در جای خود مستقر هستند.

کاربران اینترنتی کامنت‌ها و نظرات تمسخرآمیز بسیاری درباره این ویدیو منتشر کرده‌اند؛ در یکی از این کامنت‌ها، یکی از کاربران نوشته «به نظر می‌آید این فرد انتحاری نیاز به تمرین بیشتری داشته است».

بیشترین بازدید موضوعات مهم