ویدیو.. مردی چینی در برابر همسرش طعمه ببر شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

شاید بیشترین خبری که اکثر رسانه‌های جهان آن را طی ساعات گذشته، پس از گزارش‌های مربوط به ممنوع شدن ورود شهروندان هفت کشور اسلامی به آمریکا، منتشر کرده‌اند، خبر دریده شدن یک گردشگر چینی توسط یک ببر در باغ وحشی در شرق این کشور بوده است.

این مرد که به همراه همسر و دختر نوزادش به باغ وحش رفته بود، ناگهان به منطقه خطرناک پا گذاشت و به سرعت طعمه یکی از ببرهای موجود در باغ وحش شد.

در ابتدای این ویدیو که توسط یکی از حاضران در باغ وحش ضبط شده، مشخص است که همسر این مرد فریاد می‌کشد و از مسئولان باغ وحش کمک می‌طلبد.

در جزئیات این حادثه که توسط سایت روزنامه دیلی میل بریتانیا منتشر شده، آمده که این مرد پش از دور شدن از همسر و دخترش از یک جوی آب در باغ وحش رد شد، اما فورا مورد حمله ببر قرار گرفت.

مسئولان باغ وحش نخست تلاش کردند با پاشیدن آب، شیر را که در حال دریدن این مرد نگون‌بخت بود، به خود مشغول کنند، اما نتیجه‌ای حاصل نشد و در آخر با شلیک دو تیر، ببر را کشتند.

این مرد پس از آن فورا به وسیله یک آمبولانس به بیمارستان منتقل شد، اما در مسیر انتقال جانش را از دست داد. پلیس چین تحقیقات خود را درباره این حادثه آغاز کرده است.بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید