تصویری... کشته شدن 9 پلیس مصری در حمله انتحاری با خودروی حمل زباله در العريش

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

منابع پزشکی مصر روز دوشنبه تاکید کردند که در پی یک عملیات انتحاری در شهر العریش در شمال سینای مصر که با استفاده از یک خودروی زباله که بمب‌گذاری شده صورت گرفت ، 9 مامور پلیس وظیفه کشته و 10 پلیس دیگر زخمی شدند.

بر اساس این گزارش 6 شهروند غیرنظامی نیز زخمی شدند که به همراه زخمی‌های پلیس به بیمارستان عمومی العربیش منتقل شدند.

منابع امنیتی در شمال سینا کشف کردند که خودروی زباله متعلق به شرکت "کرسرویس" در العریش، چند روز پیش توسط تروریست‌ها به سرقت رفته بود.

این منابع افزودند که عامل انتحاری به وسیله خودروی بمب‌گذاری شده به پست بازرسی در منطقه المطافی در محله المساعید در شهر العریش حمله کرد. در اثر این حمله پست بازرسی کاملا منهدم شد و 9 مامور پلیس کشته و 16 تن دیگر زخمی شدند که 6 نفر از آنها غیرنظامی هستند.

منابع امنیتی به "العربيه.نت" گفتند که خودروی بمب‌گذاری شده به پست بازرسی در محله المساعید برخورد کرد و در اثر آن تعدادی کشته و زخمی شدند و شماری از تروریست‌ها نیز در درگیری سنگین با ماموران کشته شدند.

گزارشگر العربیه به نقل از شاهدان عینی در منطقه گزارش داد که حمله با شلیک گلوله آر پی جی آغاز شد و در حالی که تیراندازی سختی میان ماموران و تروریست‌ها در جریان بود، خودروی بمب‌گذاری شده به پست بازرسی برخورد کرد.

در ادامه این گزارش آمده که پس از انفجار خودرو، عوامل تروریستی به درون پست بازرسی نفوذ کرده و شماری از غیرنظامیان را نیز زخمی کردند.

از سوی دیگر ارتش و پلیس مصر نیروهای کمکی به منطقه عملیات اعزام کردند و تا لحظه تنظیم این گزارش درگیری با تروریست‌ها ادامه دارد و هلی‌کوپترهای آپاچی از هوا در تعقیب تروریست‌ها هستند.

العريش
بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید