به فرمان پادشاه سعودی کمپین مردمی کمک به ملت سوریه راه‌اندازی شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

خبرگزاری رسمی سعودی (واس) گزارش داد، "به فرمان خادم حرمین شریفین ملک سلمان بن عبدالعزیز آل سعود، کمپین جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای ملت برادر سوریه از فردا سه‌شنبه در سراسر مناطق کشور آغاز می‌شود".

در بیانیه دیوان پادشاهی سعودی که روز دوشنبه منتشر شد آمده است "با توجه به رنجی که برادران ما در سوریه به ویژه در حلب و مناطق دیگر با آن دست به گریبان هستند، کسانی که در پی شرایط سخت و رویدادهای دردآوری که در آن به سر می‌برند همه راه‌ها به روی آنان بسته شده است" این کمپین راه‌اندازی می‌شود.

بر اساس این بیانیه، پادشاه سعودی مبلغ 100 میلیون ریال سعودی برای این کمپین اختصاص داد. همچنین مرکز امدادرسانی و اعمال خیریه ملک سلمان هماهنگی با مراجع ذیربط را برای تقدیم کمک‌های غذایی، دارویی و درمانی، پذیرش و درمان زخمی‌ها، ایجاد اردوگاه مجهز برای آنان و توزیع کمک‌های فوری و کامل زمستانه بر عهده می‌گیرد.

به گزارش واس بر اساس این بیانیه "خادم حرمین شریفین، با تقدیم 20 میلیون ریال کمک شخصی این کمپین را راه‌اندازی کرد. همچنین شاهزاده محمد بن نايف بن عبدالعزيز آل سعود، ولیعهد، نائب رئيس شورای وزرا و وزیر خارجه، مبلغ 10 میلیون ریال و شاهزاده محمد بن سلمان بن عبدالعزيز آل سعود، ولی ولیعهد، نائب دوم ریاست شورای وزرا و وزير دفاع، مبلغ 8 میلیون ریال کمک مالی ارایه دادند".

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید