دوربین العربیة دوشادوش نیروهای ویژه سعودی در مقابله یک گروه حوثی در مرز با یمن

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

گروه تصویربرداری شبکه "العربیة" با واحدهای چترباز و نیروهای ویژه ارتش سعودی در مناطق مرزی این کشور با یمن همراه شده و عملیات نظامی این نیروها برای مقابله با گروهی از شبه‌نظامیان حوثی که قصد نفوذ به خاک پادشاهی سعودی را داشتن به تصویر کشید.

گزارشگر العربیة به همراه تیم تصویربرداری با حضور در مناطق مرزی خالی از سکنه و دره‌هایی مملو از درختان و حیوانات، از این مناطق گزارش تهیه کرد.

این گزارش نشان می‌دهد که گزارشگر العربیة با یک دوربین دید در شب به سمت گروهی از چتربازان و نیروهای ویژه ارتش سعودی رفته و از جزئیات عملیات و تیراندازی مستقیم آنها به سمت شبه‌نظامیان حوثی در مناطق مرزی سعودی گزارش تهیه می‌کند.

درباره چتربازان و نیروهای ویژه ارتش سعودی گفته می‌شود آنها در روز سریع‌تر از گلوله و در شب تاریک‌تر از تاریکی هستند که توان اجرای عملیات فوق‌العاده‌ای دارند و برای این کار به خوبی آموزش دیده‌اند. این سربازان با مدرن‌ترین تجهیزات نظامی تجهیز شده‌اند تا هیچ شانسی برای دشمن باقی نگذارند.

واحد چتربازان و نیروهای ویژه ارتش سعودی از بهترین واحدهای نیروهای مسلح پادشاهی عربی سعودی هستند که در آسمان، زمین و دریا عملیات مختلفی را با موفقیت انجام داده‌اند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید