ویدیو.. ملک سلمان با استقبال کنندگان اماراتی همراهی می‌کند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

خادم حرمین شریفین ملک سلمان بن عبدالعزیز پادشاه سعودی، با استقبال کنندگان اماراتی که جشنی به مناسب حظورش در «جشنواره فرهنگی زاید» در ابوظبی برگزار کردند، همراهی کرد.

در این جشن که روز یکشنبه 4 دسامبر برگزار شد، ملک سلمان در کنار شیخ محمد بن راشد آل مکتوم نخست وزیر و حاکم دبی، شیخ محمد بن زیاد آل نهیان ولیعهد ابوظبی و جانشین فرمانده کل نیروهای مسلح و حکام امارات نشسته بود.

در تصاویر منتشره خرسندی حاضران از دیدن مراسم استقبال به شیوه سنتی امارات، دیده می شود.

کاربران شبکه های اجتماعی، هشتگ #الامارات_ترحب_بملک_الحزم (امارات از پادشاه قاطعیت استقبال می کند) به طور گسترده استفاده کردند. این هشتگ سومین هشتگ پر استفاده در سعودی شد.

در دومین روز از حضور ملک سلمان در ابوظبی، رهبری امارات به ملک سلمان در برنامه ای فرهنگی، خوش آمد گفتند. این جشنوراه، در منطقه الوثبه برگزار شد و قبایل اماراتی از آن استقبال گسترده ای کردند.

ملک سلمان در آغاز سفری که پایتخت های 4 کشور خلیجی را شامل می شود، روز شنبه به ابوظبی رفت. او پس از آن در دوحه، منامه و کویت حضور خواهد یافت. هدف از این سفر بحث بر سر روابط دوجابنه و تحولاات منطقه ای است. ملک سلمان همچنین ریاست هیئت سعودی را در سی و هفتمین نشست سران شورای همکاری خلیج که قرار است در بحرین برگزار شود، بر عهده خواهد گرفت.

شیخ محمد بن راشد آل مکتوم و شیخ محمد بن زاید آل نهیان، در راس استقبال کنندگان از ملک سلمان در فرودگاه ابوظبی قرار داشتند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید