شبه‌نظامیان حوثی نظامیان مخالف خود را می‌ربایند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

منابع العربیه در یمن گزارش دادند که شبه‌نظامیان حوثی در دو روز گذشته، با حمله به ده‌ها منزل در صنعا و در دو استان إب و الحدیده، شماری از افسران مخالف خود را ربودند.

این منابع افزودند که عملیات آدم‌ربایی شامل برخی از آموزگاران، دانشجویان، فعالان و نظامیان مخالف افکار و فعالیت‌های شبه‌نظامیان حوثی و رئیس جمهوری مخلوع صالح شده است.

بر اساس این گزارش، شبه‌نظامیان، در این عملیات به سمت افراد تحت تعقیب آتش گشوده‌اند که در اثر آن، شماری از غیرنظامیان در شهر صنعا و منطقه حیس از توابع استان الحدیده، زخمی شدند.

شبه‌نظامیان همچنین با حمله به منازل ربوده شدگان در دو شهر الحديده و إب، به غارت و مصادره وسایل و دارایی‌های آنها اقدام کردند.

از سوی دیگر گزارش‌های دریافتی از یمن نشان می‌دهد که نشست شبه‌نظامیان یمنی در روستای ذی‌سحر در جنوب صنعا پایتخت این کشور، بامداد امروز چهارشنبه، توسط جنگنده‌های ائتلاف عربی هدف قرار گرفت که در پی آن شماری از فرماندهان میدانی شبه‌نظامیان کشته شدند.

در همین حال، نیروهای ارتش یمن و مقاومت مردمی، پاکسازی مناطق شرق شهر تعز را از وجود مین‌های کاشته شده توسط کودتاچیان آغاز کردند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید