.
.
.

ویدیو.. مردی که زن مبتلا کننده‌اش به ایدز را به گروگان گرفت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

دادگاهی در روسیه، مردی که سابقه‌دار را به جرم ورود خشونت‌آمیز به یک سوپرمارکت در شهر پرم، به 18 ماه حبس محکوم کرد. متهم دوست دختر سابقش، که او را به بیماری ایدز مبتلا کرده و در این سوپر مارکت کار می‌کرد، را با یک شیشه تیز تهدید کرد.

این اتفاق در ماه ژوئن رخ داد و در ویدیویی که از این حادثه منتشر شده، کوستای 33 ساله با هجوم به سوپرمارکت به سمت دوست دختر سابقش می‌رود و در حالی که دختر به او التماس می‌کرد، او را با یک شیشه برنده تهدید می‌کند.

دوست دختر کوستا که به عنوان صندوقدار در این فروشگاه کار می‌کرد، پس از مشاهده دوست پسر سابقش فریاد می‌زند:" کوستا، از این جا برو، به من دست نزن"، لیکن لحظاتی بعد، مرد که گفته می‌شود مست بوده، با یک تکه شیشه تیز و برنده، او را تهدید می‌کند.

این حادثه، پس از آنکه مرد مست، شیشه را روی گلوی دوست دخترش گذاشته و فریاد زد: "تکان نخور" می‌توانست به مرگ دختر منجر شود، لیکن دختر توانست از این حادثه جان سالم به در ببرد.

پس از درگیری مرد مست روس و دختر صندوقدار و در حالیکه دختر پشت چند صندلی پناه گرفته بود، حاضران با پلیس تماس گرفته و پلیس پس از 50 دقیقه در محل حاضر شده و 40 دقیقه را صرف مذاکراه با مهاجم کرد تا او گروگانش را آزاد کند.

سخنگوی پلیس اعلام کرد پلیس در نهایت توانست مرد مهاجم را دستگیر کند. این مرد سوابق مجرمانه داشته و در ماه مارس گذشته از زندان آزاد شده بود.

کوستا در دادگاه گفت باخبر شده که به بیماری ایذر دچار شده و او مطمئن است که دوست دختر سابقش او را به این بیماری مبتلا کرده و لذا برای انتقام‌گیری به او حمله کرده است.

دوست دختر سابق این مرد روس، با حضور در دادگاه، گفت: پیش از آنکه تصمیم بگیرند، با هم زندگی کنند، او وضعیت سلامتی خود را به اطلاع کوستا رسانده بود.