فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • ویدیو...پلیس دبی جزئیات قتل زنی توسط یک قصاب را منتشر کرد

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  پلیس دبی روز پنجشنبه 22 سپتامبر 2016 یک ویدیویی از جزئیات جنایت هولناک قتل یک خدمتکار زن فیلیپینی به دست یک قصاب را بر سایت خود در شبکه اینترنت پخش کرد.

  سرلشکر خمیس مطر المزینه، فرمانده کل پلیس دبی در یک کنفرانس مطبوعاتی که در مقر دبی فرماندهی نیروی پلیس این شهر برگزار شد، گفت که در تاریخ 27 ماه 2016 روزنامه «البیان» از پیدا شدن پیکر یک زن توسط پلیس دبی در منطقه «الورقاء خبر داه بود.

  سرلشکر خمیس گفت:« پیکر پیدا شده توسط پلیس در منطقه الورقاء متعلق به یک زن خدمتکار فلپینی است».

  وی افزود:«این زن خدمتکار به طور فجیعی به قتل رسیده است به طوری که شناسایی قاتل برای پلیس یک چالش بزرگی بود اما با این حال پلیس پس از 3 ماه توانست او را شناسایی و دستگیر کند».

  خمیس مطر گفت:«قاتل 2 دست و سر مقتول را از تنش جدا کرده بود تا به خیال خودش هویت مقتول مشخص نشود. قاتل این زن فلپینی در واقع کفیل اوست که در ابوظبی ساکن است. او پس از بازداشت به جنایت خود اعتراف کرد».

  سرلشکر خمیس مطر گفت :«قاتل از نحوه آگاهی پلیس و رسیدن به او بسیار در شگفت بود. او به جنایت خود اعتراف کرد و گفت که به دلیل وجود اختلاف مادی با مقتول مرتکب چنین جنایتی شد».

  این قاتل که مدتی کار قصابی می کرد، در اداره پلیس اعتراف کرد که او سر و 2 دست زن خدمتکار فلپینی را از تنش جدا کرده و سپس آنها را سوزانده و دفن کرد.

  پلیس دبی جزئیاتی در باره هویت قاتل واینکه اهل کدام کشور است، نداده اما از عکس وی به نظر می رسد که او نیز یک فلپینی است.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران