ویدیو...استفاده شیخ محمد بن راشد حاکم دبی از متروی معمولی لندن

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

شبکه‌های اجتماعی روز دوشنبه ویدیوی کوتاهی از شیخ محمد بن راشد آل مکتوم حاکم امارت دبی را منتشر کردند که در آن نشان می دهد، حاکم دبی به همراه شیخ حمدان فرزند و ولیعهد این امارات بر روی یکی از صندلی‌های متروی معمولی لندن نشسته است. مسافران متروی با مشاهده معاون رئیس دولت امارات متحده عربی و حاکم امارت و استفاده وی از متروی معمولی آنهم زمان خروج کارکنان و کارگران و در ساعات شلوغی مترو بسیار شگفت زده شدند.

این ویدیوی کوتاه که عصر روز دوشنبه در شبکه های اجتماعی مانند یوتیوب و توییتر منتشر شد، توجه بسیاری از فعالان اینترنتی را در شبکه های اجتماعی به خود جلب کرد.

روزنامه بریتانیایی "دیلی تلگراف" که این ویدیو را منتشر کرده، نوشت است: شیخ محمد بن راشد آل مکتوم از یک متروی ساده، معمولی لندن و در میان جمعی از کارگران و کارمندان و بدون داشتن محافظ استفاده کرده است بر خلاف آنچه تصور خیلی از بریتانیانی‌ها که حاکمان کشورهای عربی همیشه با محافظان زیاد سفر می کنند، شیخ محمد با تواضع و بدون محافظ در لندن جا به جا می شود.

این روزنامه همچنین نوشت شیخ محمد یکی از شخصیت های برجسته جهان عرب و یکی از با نفوذ ترین شخصیت ها در شبکه های اجتماعی، به شمار می رود، او بیش از 1.8 میلیون فالوور در توییتر دارد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید