تصاویر و جزئیاتی شگفت انگیز از زندگی عامل جنایت نیس فرانسه

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

تصاویر خانوادگی محمد بو هلال عامل جنایت تروریستی نیس فرانسه منتشر شد. او در برخی از این تصاویر به همراه خانواده خود در کنار یکی از سواحل فرانسه نشان داده می شود.

در یکی از این تصاویر، بو هلال عضلات خود را همراه با یک تبسم همانند یک جوان ورزشکار نشان می دهد. این تصاویر هیچ گاه نشان دهنده فردی که چند ماه بعد عامل کشته شدن 84 تن و زخمی شدن 202 شد، نیست.

از سوی دیگر، روزنامه بریتانیایی «دیلی میل» جزئیات شگفت انگیزی را از محمد بو هلال عامل جنایت نیس منتشر کرد. بر اساس گزارش این روزنامه، بو هلال که در فرانسه زندگی می کرد و تونسی تبار است، اهمیتی به تعالیم اسلام نمی دهد و شاید مسلمان هم نباشد، چرا که مشروب و گوشت خوک می خورد و مواد مخدر مصرف می کرد و در طول زندگی خود هیچگاه وارد مسجد نشده است.

دیلی میل به نقل از پسر عموی عامل انتحاری گفته که بو هلال هیچ یک از تعالیم اسلامی را رعایت نمی کرد. او پیوستن یا هوادارای پسر عمویش از گروه داعش یا هر گروه دیگر تندرو را رد کرد.

پسر عموی بو هلال گفت که او هیچ گاه نماز نخوانده و همیشه همسرش را که سه فرزند از او دارد، کتک می زد. بزرگترین فرزند بو هلال پنج ساله و کوچکترین آنها 18 ماهه است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید