3 نماینده مجلس خواستار منع حسین فريدون از ورود به نهاد ریاست جمهوری شدند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

سه تن از نمايندگان مجلس شورای اسلامی ایران، طی نامه‌ای به حسن روحانی رئيس‌جمهور خواستار ممانعت از ورود برادرش حسين فريدون به نهاد رياست‌جمهوری شدند.

اين نمايندگان نقش حسين فريدون در برخی از مسائل مالی اخير و فيش‌های نجومی را عامل اين درخواست توصيف كردند.

به گزارش روزنامه آرمان امروز، این سه نماینده که خواستار ممنوع الورودی برادر رئیس جمهور ایران به نهاد رئیس جمهوری شدند، از مخالفان عملکرد روحانی هستند.

طبق این گزارش این سه نماینده متن نامه خود را به این ذیل ارسال کردند:«آقای رئيس‌جمهور، در تمامی رسانه‌های عمومی از جمله صدا و سيما توسط رئيس سازمان بازرسی كل كشور و ديگر منابع خبری به نقش موثر آقای حسين فريدون در فعاليت‌های غيرمجاز و نصب مديران و بعضی از روسای بانک‌ها و... به عنوان دستيار ويژه نقش موثری اشاره شد. حفظ قداست و جايگاه نهاد رياست‌جمهوری و جنابعالی بيشتر از همه بر عهده اين افراد نزديک به شما است، لذا تاكيد می‌نماييم ضمن ممنوع‌الورود نمودن دستيار ويژه‌تان و اعلام آن به ملت، نسبت به مسئولان نهاد رياست‌جمهوری كه مسائلی از اين قبيل در كارنامه‌شان دارند تجديدنظر فرماييد تا شرايط بهتری برای همكاری‌های جامعه فراهم شود. اخيرا در منابع خبری معتبر و مكتوب دستيار ويژه شما با تقليد صدای جنابعالی برای پيش برد اهداف فوق‌الذكر و در واگذاری زمينه‌هايی دركيش با كمک بعضی ديگر از مديران نهاد و اخذ حق دلالی نقش داشته است. حضرتعالی بنابر اين اخبار كه خدمت شما هم رسيده، ايشان (دستيار ويژه) را از خودتان دور نموده‌ايد اما ايشان همچنان تلاش می‌كنند در كنار شما باشد و در امور دخالت كند.»

در زير اين نامه اسامی سيدمحمدجواد ابطحی، حسينعلی حاجی‌دليگانی و جواد كريمی‌قدوسی درج شده است.

به گزارش این روزنانه اين نامه كمی عجيب بود و مشخص نشد براساس چه قانونی می‌توان حسين فریدون را از ورود به نهاد رياست‌جمهوری منع كرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید