ملک سلمان به اولاند: در مبارزه با تروریسم در کنار شما ایستاده‌ایم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

ملک سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه سعودی روز جمعه با ارسال پیامی به فرانسوا اولاند، رئیس جمهوری فرانسه، ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی شهر نیس و تسلیت برای خانواده‌های قربانیان این حادثه‌ با کشور و ملت فرانسه ابراز همدردی کرد.

ملک سلمان گفت:«ما از اقدام تروریستی شهر نیس و تلفات جانی ناشی از آن باخبر شدیم، این اقدام جنایتکارانه را به شدت محکوم می‌کنیم . من به نمایندگی از دولت و ملت سعودی با جنابعالی و خانواده‌های قربانیان اعلام همدردی کرده و به خانواده‌های قربانیان این حادثه تروریستی صادقانه تسلیت می‌گویم و برای زخمی‌شدگان آرزوی شفای عاجل دارم ».

ملک سلمان در پیام خود به رئیس جمهوری فرانسه تاکید کرد که پادشاهی عربی سعودی ضمن مخالفت با همه اشکال تروریستی، در مبارزه با این پدیده در کنار فرانسه خواهد ایستاد.

پادشاه سعودی در این پیام افزود:«پادشاهی سعودی از موضع همیشگی خود در مبارزه با تروریسم و اهمیت دادن به تلاش‌های بین‌المللی در مبارزه جهت نابودی آن در کنار کشور دوست فرانسه ایستاده است».

در همین حال محمد بن نایف ولیعهد سعودی و همچنین محمد بن سلمان ولی ولیعهد سعودی نیست هر کدام به طور جداگانه پیام‌های تسلیت وهمدردی برای رئیس جمهوری فرانسه فرستادند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید