یک نماینده مجلس ایران و یک فرماندار هدف حمله افراد مسلح قرار گرفتند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

نماینده اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی ایران و فرمانده دالاهو، هدف اصابت گلوله افراد مسلح قرار گرفته و زخمی شدند.

به گزارش رسانه‌های ایران، در این عملیات ترور نافرجام، راننده فرماندار دالاهو، کشته شد.

حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور ایران، درباره این حادثه به خبرگزاری ایلنا گفت: «امروز فرماندار دالاهو و آقای فلاحت‌پیشه نماینده اسلام آباد و سه تن از مدیران محلی برای انجام کارهایی اداری در منطقه بودند که توسط ۴ سرنشین یک خودروی پژو ۴۰۵ مورد تیراندازی قرار می‌گیرند».

او افزود: «در این حادثه دو سرنشین خودروی حامل فرماندار و نماینده اسلام آباد غرب شهید شدند که یکی از آن‌ها راننده یک خودرو بوده است».

سخنگوی وزارت کشور ایران با اشاره به اینکه فرماندار مجروح است، گفت: «فرماندار به همراه یک سرنشین دیگر مورد اثبات گلوله قرار گرفتند و فرماندار در اتاق عمل است. همچنین آقای فلاحت‌پیشه نماینده اسلام‌آباد غرب نیز در حین پیاده شدن از اتومبیل دچار یک آسیب سطحی شده است».

فلاحت‌پیشه از متواری شدن ضاربان خبرداد و گفت: «نیروهای اطلاعاتی و امنیتی در منطقه درصدد شناسایی و دستگیری ضاربان هستند و تلاش برای شناسایی آن‌ها در حال انجام است».

او با اشاره به اینکه زخمی‌های این حادثه به کرمانشاه منتقل شده‌اند، گفت: «این دو نفر در یکی از بیمارستان‌های کرمانشاه در حال مداوا هستند».

سخنگوی وزارت کشور ایران تاکید کرد: «تلاش برای دستگیری ضاربان ادامه دارد اما هنوز هویت و هدف ضاربان مشخص نشده و اینکه این افراد عضو چه گروهکی بودند را تایید نمی‌کنیم».

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید