امارات از مردم این کشور خواست در سفرهای خارجی از پوشیدن نقاب و دیگر مظاهر خودداری کنند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

وزارت امور خارجه امارات متحده عربی از مردم این کشور خواست تا به توصیه ها و نصایح مطرح شده از سوی این وزارتخانه توجه کنند، و با توجه به تحولات اخیر در وضعیت امنیتی بعضی از کشورهای اروپایی، که در واکنش به ناآرامی های خاورمیانه پیش آمده، جانب احتیاط را از دست ندهند.

این وزارتخانه در بیانیه خود از شهروندان این کشور خواست تا قوانین منع پوشش نقاب در بعضی از کشورهای اروپایی را رعایت کنند. بر اساس این قوانین این نوع از پوشش در محل های عمومی ممنوع است.

در این بیانیه آمده است که در کشورهای فرانسه، بلژیک و هلند پوشیدن نقاب ممنوع است، و بر اساس قانون این نوع از پوشش در بعضی دیگر از شهرهای اروپا، مانند شهر بارسلون در اسپانیا، شهرهای دانمارک، و استان هسه آلمان و بعضی از شهرهای ایتالیا ممنوع می باشد.

در این بیانیه آمده است که شهروندان در سفرهای خارج نباید در پوشش و لباس خود راه مبالغه را در پیش گیرند و از پوشیدن اشیاء قیمتی در محل های عمومی پرهیز کنند.

در این بیانیه از مردم امارات خواسته شده تا در سفرهای خارجی به توصیه های این وزارتخانه در سفر به کشورهای ناامن توجه کنند، و پیش از برنامه ریزی سفر خود این هشدارها را در نظر بگیرند.

همچنین به مردم توصیه شده گذرنامه و دیگر اوراق ارزشمند خود را در جای امنی نگهداری کنند، و از بردن آن به بازار و دیگر محلهای عمومی خودداری کنند. همچنین بهتر است تا از گذرنامه و روادید خود عکس گرفته و در یک ایمیل پست کنند، بطوریکه در صورت لزوم بتوانند به راحتی از آن کپی بگیرند.

در پایان از شهروندان خواسته شده تا به قوانین کشورهای خارجی احترام بگذارند، در هنگام ورود با مقامات آن کشورها کمال همکاری را بعمل آورده و به پرسش های آنها با دقت پاسخ دهند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید