.
.
.

تصویری از سه تروریست فرودگاه استانبول

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

سه تروریست فرودگاه استانبول برای 32 روز در یک آپارتمان اجاره ای در محله "فاتح" استانبول زندگی کردند، و سه شنبه شب گذشته یک راننده تاکسی آنها را به فرودگاه آتاتورک رساند، و در یک لحظه دروبین های مدار بسته هر سه نفر آنها را در یک تصویر ضبط کرد. این سه تروریست سپس وارد سالن فرودگاه شدند و با تیراندازی و انفجار خود، جان 42 نفر را گرفتند که بیشتر آنها ترک و عرب بودند.

بنا به گزارش منابع آگاه، پلیس ترکیه راننده تاکسی را دستگیر و بعد از بازجویی او را روز چهارشنبه آزاد کرد. راننده تاکسی به پلیس گفت که این سه مسافر خارجی بودند و ترکی را بصورت شکسته صبحت می کردند.

روز پنجشنبه روزنامه ملیت عکسی از سه تروریست چاپ کرد که در یک لحظه دوربین های مدار بسته گرفته اند.

این سه تروریست کاپشن سیاه به تن دارند، و کمربند انفجاری در زیر آن بسته شده است. آنها اسلحه خود را در کیف هایی مخفی کرده اند در در دست دارند.

دستگیری یک زن

تصویر سه تروریست در ساعت 8:35 شب به وقت محلی گرفته شده است. به گزارش روزنامه "هابر ترک"، راننده تاکسی نیز بعد از پیاده کردن آنها منتظر مسافر در بیرون فرودگاه بود که صدای تیراندازی و انفجار را شنید.

شبکه خبری ایتالیایی "آنسا" روز چهارشنبه به نقل از منابع پلیس ترکیه اعلام کرد که این نیروها یک زن را که گمان می رود با تروریستها مربوط باشد را دستگیر کرده اند.

نیروهای پلیس هم اکنون مشغول تشخیص هویت تروریستها از بقایای آنها هستند و آنها فقط گفته اند که این تروریستها ترک نبودند، ولی حاضر نشده اند که ملیت آنها را اعلام کنند.