.
.
.

عبدالرحمن الراشد به عنوان شخصیت رسانه‌ای سال جهان عرب برگزیده شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

شیخ محمد بن راشد آل مکتوم نایب رئیس دولت امارات متحده عربی و حاکم دبی، از عبدالرحمن الراشد، نویسنده و شخصیت رسانه‌ای برجسته، تقدیر و به او جایزه شخصیت رسانه‌ای سال را اهدا کرد.

تجلیل از عبدالرحمن الراشد چهارشنبه ۱۱ ماه مه، در اختتامیه جشنواره رسانه‌های عربی در دبی صورت گرفت.

شایان ذکر است که عبدالرحمن الراشد از سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۴، مدیر کل شبکه «العربیه» بود. او اکنون عضو شورای اداری مجموعه «ام بی سی» است و در روزنامه فرامنطقه‌ای «‌الشرق الاوسط» مطلب می‌نویسد. او پیش از مدیریت العربیه، سردبیر این روزنامه بود.

روز سه‌شنبه فعالیت‌های پانزدهمین دوره جشنواره رسانه‌های عربی در مرکز تجارت جهانی دبی با شعار «رسانه.. ابعاد انسانی» با حضور شیخ محمد بن راشد حاکم دبی، آغاز به کار کرد. در این جشنواره، بیش از ۲ هزار شخصیت برجسته از نویسندگان، اندیشمندان، شخصیت‌های رسانه‌ای و فرهنگی از سراسر دنیا شرکت کردند.

جوایز رسانه‌های عربی در جشنی بزرگ توزیع شد. در مقدمه این جشن، شیخ محمد بن راشد آل مکتوم حضور داشت و شیخ مکتوم بن محمد بن راشد آل مکتوم معاون حاکم دبی و رئیس موسسه رسانه‌ای دبی و خانم منی غانم المری دبیرکل جایزه رسانه‌های عربی و رئیس کمیته برگزاری جشنواره رسانه‌های عربی، حضور داشتند.

در این جشن نخبه‌ای از چهره‌های رسانه‌ای محلی، عربی و جهانی علاوه بر شماری از تصمیم سازان، کارشناسان و متخصصان در فنون رسانه‌ای و نمایندگان مهمترین شبکه‌های عربی و جهانی، شرکت کردند.

در این جشن به برگزیدگان فعالان رسانه‌ای در رشته‌های مختلف، جوایزی ویژه اهدا شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم