.
.
.

رئیس جمهوری یمن پیروزی‌ها در تعز را به ارتش و مقاومت مردمی تبریک گفت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

عبدربه منصور هادی رئیس جمهوری یمن بعداز ظهر دیروز به سرتیپ صادق علی سرحان فرمانده لشکر 22 زرهی در تعز برای پیروزهای به دست آمده توسط ارتش یمن و مقاومت مردمی در جبهه ها و موقعیت های مختلف، تبریک گفت.

هادی از تلاشهای عظیم و قهرمانانه نیروهای نظامی و مقاومت و توانایی آنها در آزادسازی لشکر 35 وشکستن حلقه محاصره شهر، قدردانی نمود.

وی از عقب راندن شبه نظامیان کودتاچی و رهاسازی استان و کشور از اقدامات جنایت آمیز و پروژه تاریک اندیشانه آنان برای بازگرداندن یمن به ماقبل انقلاب های 26 سپتامبر و 14 اکتبر، سپاسگزاری کرد.

به گزارش الاخباریه، رئیس جمهوری یمن، با تقدیر از مقاومت، شهر «تعز» را سنبل صلح و همزیستی و مظهر علم و روشنگری به شمار آورد.

رئیس جمهوری یمن اظهار داشت :«مردان و زنان قهرمان و روشنفکران و سیاستمداران شجاع تعز، سیاستهای وارداتی به جامعه یمن را رد کرده و قادر به معجزه آفرینی در به راه انداختن جنبش فرهنگی و سیاسی آگاهی بخش هستند. این جنبش نوید امنیت و ثبات و بازگشت زندگی به روال عادی و همکاری با سازمانهای بین المللی و کشورهای دوست برای آغاز عملیات یاری رسانی و بازسازی را می دهد».

هادی از تمامی مردم استان«تعز» خواست تا در مبارزه با صاحبان پروژه های « ویرانی» و « نابودی » و بهم زدن امنیت و آرامش عمومی دریک صف واحد قرار گیرند.

وی بر همکاری تمام اقشار جامعه با دستگاههای امنیتی برای نگهداری از دستاوردهای ارتش و مقاومت و حفظ امنیت و ثبات بعنوان مسئولیتی مشترک تاکید کرد.