.
.
.

شاهزاده محمد بن سلمان زن بیمار سعودی را نجات داد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

شاهزاده محمد بن سلمان، جانشین ولیعهد سعودی، در لحظه های آخر یک زن بیمار سعودی دستور داد او را از بیمارستانی در آمریکا برای معالجه به بیمارستانی در سعودی منتقل کنند. بیمارستان آمریکایی مرگ مصنوعی «بسمه سند» را اعلام کرده و به خانواده اش تنها سه روز فرصت داده بود تا بیمار خود را یا منتقل کنند و یا دستگاه تنفس او قطع خواهد شد.


خانم بسمه سند، دچار بیماری شدید آسم، در یکی از بیمارستان های آمریکا بستری بود. رسانه های سعودی از جمله عکاظ به نقل از همسر این خانم گزارش دادند که وی پس از هشدار بیمارستان برای انتقال همسرش به سعودی تلاش کرد، اما برخی شرکت ها برای انتقال بیمار دو میلیون و 250 هزار دلار درخواست کردند.

در همین حال ناگهان به العنزی، همسر بیمار، خبر رسید که شاهزاده محمد بن سلمان، جانشین ولیعهد پادشاهی سعودی، دستور انتقال همسرش را توسط یک هواپیمای سعودی، به بیمارستان ملک خالد در این کشور داده است.

خانواده العنزی می گویند که تمام اقدامات لازم جهت انتقال بسمه سند فراهم شده است. و قرار است امروز به بیمارستان ملک خالد برسد.

العنزی همسر خانم بسمه تشکر ویژه به شاهزاده محمد بن سلمان ارسال کرد. او جانشین ولیعهد را یک «قهرمان» توصیف کرد چرا که به گفته العنزی دخالت شاهزاده در زمان مناسب بود.

به نقل از روزنامه عکاظ خانم بسمه مشغول تحصیل در آمریکا بود، در درس هایش بسیار کوشا بود اما از هفت سال پیش دچار بیماری آسم شدید و تنگی نفس شد.