تصويرى.. ولیعهد سعودی از زخمی شدگان حمله تروریستی احساء عيادت كرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
3 دقيقه (Reading time)

شاهزاده محمد بن نایف بن عبدالعزیز، ولیعهد سعودی، معاون نخست شورای وزیران و وزیر کشور، روز شنبه، 30 ژانویه برای تسلیت و همدردی با خانواده‌های قربانیان و زخمی شدگان حمله تروریستی اخیر به مسجد امام رضا، وارد استان احساء شد.

به گزارش خبرگزاری رسمی سعودی «واس» شاهزاده محمد بن نایف پس از ملاقات با خانواده‌های قربانیان، از زخمی شدگان حادثه تروریستی مسجد امام رضا که در بیمارستان گارد ملی بیمارستان ملک عبدالعزیز بستری هستند، عیادت کرده و برای آنها آرزوی شفای عاجل کرد .

ولیعهد سعودی پس از عیادت از اهالی قربانیان و زخمی شدگان، پیام خادم حرمین شریفین، ملک سلمان بن عبدالعزیز و شاهزاده محمد بن سلمان ولی ولیعهد که در آن برای آسیب دیدگان دعاى شفا و بهبودى کرده بودند را به اطلاع آنها رساند.

شاهزاده ولیعهد سعودی خطاب به زخمی شدگان گفت:« زخم‌های شما مدال افتخاری برای این کشور، شما مردان میهن هستید، به شما افتخار می کنیم، ومیهن در سختی بجز فرزندانش کسی را ندارد. عیادت شما و اطمینان از تندرستی و بهبودی شما وظیفه همه ماست».

شاهزاده محمد بن نایف افزود:«آنچه اتفاق افتاد اراده ما را قوی تر می کند تا این گروه منحرف وطغیانگر را در کشورمان از بین ببریم»

ولیعهد، سعودی اظهار داشت: « خدا را شکر چیزهایی که قرار بود روز گذشته اتفاق بیفتد از آنچه اتفاق افتاد خطرناک تر بود اما با اراده خداوند متعال و با رعایت او برخورد به موقع همه امور اینگونه که می بینید پایان یافت »

شاهزاده محمد بن نایف در اشاره به عاملان این حادثه تروریستی گفت:« آنها دنبال اهداف مشخصی هستند اما مشیت خدا مسائل را به راه صحیح و برخلاف خواست آنها هدایت می کند».

شاهزاده محمد بن نایف در پایان دیدار خود از زخمی شدگانی که مایلند از وطن خود و دستاوردهای ملت دفاع کنند می توانند به ارتش ملحق شوند.
شاهزاده ولیعهد روحیه عالی خانواده قربانیان و همچنین زخمی شده گان و استقبال و خوش آمدگویی آنها را ستایش کرد.

ولیعهد سعودی در فرودگاه الاحساء، مورد استقبال گرم شاهزاده سعود بن نایف بن عبدالعزیز، امیر منطقه شرقی و شاهزاده بدر بن محمد بن جلوی استاندار احساء و برخی مقامات دیگر استان قرار گرفت.

شاهزاده عبدالعزیز بن سعود بن نایف بن عبدالعزیز، عبدالله بن عبدالرحمن محیسن مشاور دیوان پادشاهی سعودی، سلیمان بن نایف الکثیری رئیس امور ویژه ولیعهد، سرلشکر سعود بن صالح داوود مدیر کل دفتر وزارت کشور برای مطالعات و تحقیقات و احمد بن صالح العجلان منشی خاص دفتر ولیعهد، شاهزاده محمد بن نايف را در سفرش به احساء همراهى مى كنند.


بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید