مصر..کشته شدن 9 نفر از جمله شش پلیس

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

یک منبع قضایی در مصر روز جمعه 22 ژانویه از کشته شدن 9 تن و زخمی شدن 13 نفر در پی انفجار یک بمب دست ساز در منطقه السمان در الجیزه خبر داد.

این منبع گفته که بخشی از ساختمان پنج طبقه در منطقه ای که شاهد این انفجار بود، ویران شده است.

نیروهای امنیتی شش نفر از رهبران گروه اخوان المسلمین در استان المنیا در هنگام برگزاری جلسه، دستگیر کردند. پلیس می گوید که دهها هزار دلار و پوند مصری به همراه رهبران گروه اخوان، و جزوه هایی با عبارات خصمانه، کشف و ضبط شده است.

از سوی دیگر، یک منبع امنیتی در الجیزه به العربیه.نت گفت:« انفجار در خیابان ترعه السیسی به قوع پیوست، یک بمب دست ساز هنگام حمله نیروهای امنیتی علیه یک هسته تروریستی در منطقه که در نزدیکی اهرام و هتل های گردشگری بود، منفجر شد.»

این منبع افزود:« انفجار به کشته شدن شماری از افراد منجر شد، در حالیکه هواداران گروه در خیابان های اطراف به تظاهرات می پرداختند.»

او گفت که پس از این حادثه، پلیس خیابان را بسته و کارشناسان بمب، جهت بررسی و جستجو در محل انفجار حاضر شدند . آمبولانس ها نیز برای انتقال اجساد و زخمی ها به حرکت درآمدند.

این منبع گفت که نیروهای امنیتی پس از اینگه گزارشی درباره مخفی شدن شماری از تروریست ها در یکی از آپارتمان ها، دریافت کردند در منطقه حضور یافتند اما در هنگام یورش یکی از بمب ها منفجر شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید